Home » Wille » Pod Skansenem od: 30zł do: 35zł

Pod Skansenem Pod Skansenem

Domek Pod Skansenem to jedna z lepszych kwater w Białowieży. Kwatera położona przy samym Skansenie Architektury Drewnianej Ludności Ruskiej Podlasia, na trasie do szlaku Dębów Królewskich i niedaleko początku trasy „Kładka Żebro Żubra”.

Obok rozpościera się malownicza dolina rzeki Narewki. Gościnność gospodarzy, standard i funkcjonalność wyposażenia kwatery, smaczna regionalna kuchnia sprawia, że jest doskonałe miejsce do wypoczynku, a lokalizacja sprawia że jest to idealna baza wypadowa na trasy turystyczne Puszczy Białowieskiej.

Nasz dom jest położony w pewnym oddaleniu od centrum Białowieży, przy małej cichej uliczce, do lasu 200 m, do rzeki 100 m.

Dla naszych miłych Gości przygotowaliśmy pokoje 2-osobowe z łazienkami i pokoje dwuosobowe z możliwością dostawek również z łazienkami.

Kuchnia w pełni wyposażona z lodówką do samodzielnego przygotowania posiłków. Na życzenie Państwa, Gospodyni przygotuje śniadanie (szwedzki stół) i obiadokolację. Dom jest przestronny, jasny, cała posesja ogrodzona, duży zielony i kwiatowy ogród, bezpieczne miejsce do zabaw dla dzieci.

Można zorganizować ognisko, grill, jest też specjalne miejsce – pod wiatą, gdzie można miło biesiadować w każdą pogodę.

Gospodarz oferuje przejazdy bryczką jednokonną po okolicy i do Białowieskiego Parku Narodowego.

ZAPRASZAMY PRZEZ CAŁY ROK!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pod Skansenem

location_on Adres:

ul. Zastawa 66a, 17-230 Białowieża

woj. Podlaskie, Polska

phone 856812776

phone 609418762

Ilość miejsc: 15