Home » Agroturystyka » Domek pod klonem od: 60zł do: 120zł

Domek pod klonem Domek pod klonem

Teren wokół budynku jest otoczony piękną zielenią, w której znajduje się wiele starych drzew owocowych oraz kilkuletnie ozdobne krzewy ogrodowe. Jest to idealne miejsce do relaksu i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Budynek posiada oddzielną część przeznaczoną dla gości, z osobnym wejściem i pięcioma dwuosobowymi pokojami. Trzy z tych pokoi mają własne łazienki, a dwa pozostałe mają wspólną łazienkę. Jest to doskonałe rozwiązanie dla rodzin czteroosobowych. W każdym z pokoi istnieje również możliwość ulokowania trzeciej osoby, co oznacza, że jednocześnie możemy przyjąć aż 20 gości.

Jednak główną atrakcją naszej kwatery są nasze wyśmienite posiłki, które zadowoliły już 100% naszych gości. Oferujemy głównie tradycyjne potrawy regionalne, takie jak babka ziemniaczana, pierogi z kapustą i grzybami, gołąbki, żeberka, bigos czy gulasz z dziczyzną. Mamy również wiele opcji dla wegetarian, takich jak naleśniki z serem, smażona ryba, pieczona ryba, placki ziemniaczane i wiele innych. Nasze menu jest dostosowane do indywidualnych gustów i zamówień.

Oprócz pysznych posiłków, nasi goście mają również dostęp do wielu udogodnień, takich jak pokoje dwu- i trzyosobowe z łazienkami, w tym jeden apartament o wyższym standardzie z balkonem, telewizorem, lodówką i eleganckim wykończeniem. Mogą również skorzystać z naszej sali myśliwskiej, wiat i stołów ogrodowych, miejsca na ognisko i grilla, rowerów górskich, parkingu samochodowego oraz cieszyć się czystym powietrzem, ciszą i spokojem.

Dodatkowo, służymy pomocą w organizacji czasu wolnego, zapewniając przewodnika oraz bryczkę z zaprzęgiem konnym do zwiedzania pięknych zakątków Puszczy Białowieskiej.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Domek pod klonem

location_on Adres:

ul. Olgi Gabiec 30, 17-230 Białowieża

woj. Podlaskie, Polska

phone 604079929

phone 856812542

Ilość miejsc: 20