Home » Dworki i Pałace » Dworek Gawra od: 45zł do: 100zł

Dworek Gawra Dworek Gawra

Witamy w Białowieży, w naszym Ośrodku składającym się z dwóch obiektów: Gawra i Dworek GAWRA.

Gawra oferuje 13 nowoczesnych pokoi dla 2-3 osób w nowej części budynku oraz 6 pokoi dla 2-4 osób w starszej części. Posiadamy również dwie sale kominkowe: jedna mniejsza na 25 osób i druga większa na 50 osób. Zapewniamy bezpieczny i bezpłatny parking dla naszych gości. Maksymalnie możemy zakwaterować 50 osób. W recepcji obsługujemy język polski, angielski i niemiecki.

Oferujemy niepowtarzalny klimat budownictwa drewnianego oraz przestronne pokoje o myśliwskim wystroju. Każdy pokój i sala kominkowa jest wyposażona w nietypowe meble z litego drewna, wykonane przez miejscowych rzemieślników. W pokojach znajdują się łazienki, telewizory oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Dodatkowo, jeden z pokoi posiada własny kominek.

W Dworku Gawra znajdziesz 9 apartamentów dla 2-3 osób, salę konferencyjną na 30 miejsc oraz bezpłatny parking. Cztery pokoje wyposażone są w własne kominki. Pokoje w Dworku są wyższego standardu i posiadają meble z litego drewna o nietypowej aranżacji, różnej dla każdego pokoju. W pokojach znajdują się łazienki, telewizory SAT oraz lodówki.

Nasza kuchnia oferuje szeroki wybór dań. Codziennie serwujemy śniadania w formie bufetu, obiadokolacje oraz organizujemy biesiady i biesiady przy ognisku. Dodatkowo, zapewniamy serwis kawowy dla naszych gości.

Serdecznie zapraszamy do naszego Ośrodka!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Dworek Gawra

location_on Adres:

ul. Gen. M. Polecha 2, 17-230 Białowieża

woj. Podlaskie, Polska

phone 856812804

phone 600201389

insert_linkwww.gawra.bialowieza.com

Ilość miejsc: 50