Home » Hotele » Hotel Żubrówka Białowieża od: 300zł do: 600zł

Hotel Żubrówka  Białowieża Hotel Żubrówka Białowieża

Zapraszamy do Białowieży, urokliwej miejscowości w województwie podlaskim. To miejsce wypoczynku i kontaktu z przyrodą. Właśnie w tym niezwykłym miejscu, na skraju Białowieskiego Parku Narodowego stanął luksusowy hotel.

Jest to Best Western Hotel Żubrówka, wybudowany w zgodzie z naturą z ekologicznych materiałów, między innymi z kamienia i drewna. Pięknie wygląda na tle otaczającej go przyrody, doskonale się z nią komponując. W hotelu znajduje się 110 pokoi, które krótko można scharakteryzować jako niezwykle wygodne i luksusowe. Są to pokoje jedno- oraz dwuosobowe, przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Wyposażone są w telewizor, telefon oraz elektroniczny system otwierania drzwi.

Polecamy również piękne apartamenty z kominkiem, barem oraz tarasem, z którego roztacza się widok na zieleń Puszczy Białowieskiej. Jej otoczenie doskonale wpływa na panujący tu nastrój. Przede wszystkim panuje tu miła dla ucha cisza. Czas płynie trochę wolniej, można więc skutecznie się rozluźnić, przestać pędzić i wreszcie odpocząć.

Odpoczynek będzie jeszcze doskonalszy, gdy zostanie uzupełniony o wizyty w tutejszym Spa oraz o spacery po zielonej okolicy. Zapraszamy do „Zielonych Płuc Polski”!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Żubrówka  Białowieża

location_on Adres:

Olgi Gabiec 6, 17-230 Białowieża

woj. Podlaskie, Polska

phone tel. +48 (85) 681 23 03

phone tel. +48 (85) 681 23 03

insert_linkwww.hotel-zubrowka.pl

Ilość miejsc: 250