Home » Pensjonaty » Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Wiatraki od: 150zł do: 550zł

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Wiatraki Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Wiatraki

Dzięki bardzo atrakcyjnemu położeniu, ciekawej infrastrukturze oraz niepowtarzalnych „Wiatrakowych” wnętrzach, nasza oferta jest ciekawą propozycją dla wszystkich szukających niebanalnego miejsca na spędzenie czasu.

Zapraszamy przez cały rok – każdy sezon ma swój niepowtarzalny koloryt i nastrój. Jesienne nostalgie, zimowe wyciszenie, wiosenne przebudzenie aż po letnie nasycenie. Tworzymy miejsce, które komponuje się z mazurską przyrodą. Nasi goście będą mogli poczuć się swobodnie i komfortowo, otoczeni jedynie dyskretną pomocą naszej obsługi, dzięki której łatwiej będzie odkryć wszystkie sekrety otaczającej nas natury.

Przygotowaliśmy dla Państwa 20 kameralnych pokoi hotelowych w pensjonacie, 5 domów całorocznych ukrytych w sosnowym lesie, 20 domków kempingowych oraz urokliwe SPA.

Nasza oferta obejmuje wypoczynek letni – wczasy rodzinne ze specjalnymi pakietami ukierunkowanymi na rodziny z dziećmi, wypoczynek zimowy połączony z narciarstwem biegowym, kuligami i ogniskami, wypoczynek weekendowy – zapraszamy na kameralne weekendy przez cały rok, tworzymy propozycje sezonowe uwzględniające porę roku jak i szczególne okazje, Wielkie Wiosenne Przebudzenie – czyli Majówka na Mazurach, Święta Bożego Narodzenia i Święta Wielkanocne oraz Sylwester.

Dla zorganizowanych grup gości przygotowaliśmy wyjątkową ofertę wesel na Mazurach, szkoleń i spotkań firmowych, pikników i spotkań integracyjnych, oraz imprez rodzinnych takich jak rocznice ślubu, chrzciny i urodziny.

Dla wszystkich Państwa naszą ofertę urozmaiciliśmy w Spa na Mazurach, ciekawą propozycją zabiegów kosmetycznych i masażu. Mamy również kort tenisowy, tenis ziemny na Mazurach, oraz naukę gry w tenisa. Oferujemy wypożyczalnię sprzętu i plażę nad jeziorem na Mazurach, wypożyczalnię rowerów oraz oznakowane trasy rowerowe na Mazurach. Organizujemy również spływy kajakowe na Mazurach po pięknych i tajemniczych rzekach Marózce i Łynie. Posiadamy Bazę Nurkową, gdzie można uzyskać wszelkie uprawnienia potrzebne do nurkowania pod okiem profesjonalnych instruktorów, z możliwością wypożyczenia potrzebnego sprzętu. Oferujemy też jazdę konną na Mazurach, naukę jazdy w szkółce jeździeckiej, żeglarstwo na Mazurach po jeziorze Maróz lub Wielkich Jeziorach Mazurskich, oraz wędkarstwo na Mazurach – chwile relaksu i wyciszenia na naszych jeziorach i rzekach jak i na okolicznych stawach – wędkarstwo z łodzi lub z pomostów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z ciekawej oferty rekreacji na świeżym powietrzu. W czasie wypoczynku w „Wiatrakach” zapraszamy Państwa na zajęcia takie jak Fit ball – aerobik z piłką rehabilitacyjną, gimnastyka na świeżym powietrzu, Joga fitness. Można również wybrać się na grzybobranie na Mazurach, narciarstwo biegowe na Mazurach, narciarstwo zjazdowe, kuligi i sannę na Mazurach, skorzystać ze świetlicy dla dzieci, wziąć udział w zajęciach z animatorką zabaw dla dzieci, odkrywać ciekawe szlaki historyczne na Mazurach takie jak Skansen Budownictwa Ludowego w Olsztynku, Szlak Zamków Gotyckich, czy Śladami Prusów. Można również odwiedzić rezerwaty przyrody na Mazurach takie jak Rezerwat Źródeł Rzeki Łyny, Rezerwat Koniuszanka, Rezerwat Żółwia Błotnego. I oczywiście można również po prostu leniuchować, słuchając śpiewu ptaków i szumu fal, wdychając powietrze pełne olejków eterycznych z sosen i jałowców, które zawierają blisko 1500 substancji chemicznych, działających bakteriobójczo, uspakajająco czy przeciwzapalnie – czyli aromaterapia po Mazursku szczególnie polecana dla osób ze schorzeniami górnych dróg oddechowych. W naszej restauracji i barze można delektować się aromatyczną kawą, domowymi wypiekami i lokalnymi trunkami.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Wiatraki

location_on Adres:

Marózek, 11-015 Olsztynek

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 895199092

phone 606292142

insert_linkwww.wiatraki.com

Ilość miejsc: 37