Home » Pensjonaty » Pensjonat Azyl od: 50zł do: 60zł

Pensjonat Azyl Pensjonat Azyl

Zapewniamy 20 miejsc noclegowych w przytulnych pokojach z łazienkami, TV, wyposażeniem kuchennym. Pokoje: 2-osobowe, 3-osobowe i 4-osobowe.
Oferujemy możliwość wyżywienia: śniadania, obiadokolacje (40zł)

Aktywnie w terenie albo słodkie nicnierobienie w zaciszu pensjonatu

Jeśli jesteś zmęczony codzienną bieganiną i mętlikiem w pracy, to w naszym pensjonacie zregenerujesz się i odpoczniesz. Z drugiej strony to również doskonałe miejsce na pracę. Kończysz pisać książkę, pracę magisterską, trzeba skomponować coś na zamówienie… a może przygotować skomplikowany raport lub zestawienie? U nas znajdziesz natchnienie.
Nasz pensjonat to również doskonała baza wypadowa na wycieczki piesze, rowerowe, kajakowe, krajoznawcze. Tu można łowić ryby, zbierać grzyby, uprawiać sport, poznawać historię…

Atrakcyjne położenie

Wieś Maróz leży nad uroczym i czystym jeziorem Maróz. Razem z wpływającą do niego rzeką Marózką tworzy raj dla miłośników sportów wodnych – spływy kajakowe (Marózka-Łyna), pływanie, nurkowanie… Nad jeziorem jest strzeżona plaża i przystań ze sprzętem pływającym.
Wieś otoczona jest grzybowymi lasami i rybnymi jeziorami. W gospodarstwie rybackim Szwaderki można samemu złowić i zjeść smaczną rybę.
W Wojskowym Ośrodku Wypoczynkowym można korzystać z kortów tenisowych, boisk sportowych. Jest tam też fitness, sauna, spa, restauracja, kawiarnia.

50m od pensjonatu znajduje się całoroczny sklep spożywczy.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Azyl

location_on Adres:

Maróz 45, 11-015 Maróz

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone tel. +48 508 931 466

phone tel. +48 508 931 466

insert_linkwww.mazuryazyl.pl

Ilość miejsc: 20