Home » Agroturystyka » Leśniczówka Jednorożec od: 70zł do: 120zł

Leśniczówka Jednorożec Leśniczówka Jednorożec

Leśniczówka, położona w kompleksie lasów łańskich, w Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej, jest idealnym miejscem dla osób poszukujących spokoju i kontaktu z naturą. Usytuowana z dala od siedzib ludzkich, w pobliżu miejscowości Selwa, Kurki i Brzeżno Łyńskie, zapewnia ciszę i prywatność. Otoczona jest kilkoma jeziorami, takimi jak Klimont (250 m), Kiernoz (900 m, z szlakiem kajakowym rzeki Łyny), Święte (1200 m), Maróz (3 km), Pluszne (6 km), Łańskie (5 km) oraz liczne leśne oczka. To idealne miejsce dla miłośników wędkarstwa, grzybobrania i obserwacji dzikiej zwierzyny.

Oferujemy komfortowy pobyt w pięciu pokojach oraz samodzielną gajówkę, które są dostępne przez cały rok. Każdy pokój wyposażony jest w pełny węzeł sanitarny, co gwarantuje wygodę i prywatność dla naszych gości.

Nasza leśniczówka to również doskonałe miejsce na organizację różnego rodzaju imprez. Posiadamy dużą salę o powierzchni 120 m2, w której można zorganizować zarówno imprezy okolicznościowe, jak i integracyjne. Dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu oferujemy również spływy kajakowe po pobliskich rzekach oraz szlaki rowerowe.

Dla naszych gości dostępne są liczne atrakcje i udogodnienia. Oferujemy bezpłatny dostęp do internetu bezprzewodowego, pokój kominkowy, bilard, tenis stołowy, plac zabaw dla dzieci, hamaki, łodzie wędkarskie, kajaki, rowery, saunę oraz parking strzeżony przez naszą przyjaciółkę, Sabinę. Dodatkowo, dla miłośników grillowania, posiadamy specjalnie przygotowane miejsce z grillem, wędzarnią i miejscem na ognisko.

W naszej leśniczówce stawiamy również na aktywności związane z jeździectwem. Oferujemy naukę jazdy konnej oraz możliwość samodzielnej jazdy w terenie. Dla miłośników tradycji proponujemy przejażdżki bryczką i wozem, a zimą organizujemy kuligi. Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy również przejażdżki kucykiem. W naszej stajni można spotkać między innymi ogiera najmniejszej rasy świata, sympatyczne owce czarnogłówki, króliki i drób, które swobodnie żyją na terenie leśniczówki.

Zapraszamy wszystkich miłośników natury i aktywnego wypoczynku do naszej leśniczówki. Gwarantujemy niezapomniane chwile i relaks w otoczeniu pięknej przyrody.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Leśniczówka Jednorożec

location_on Adres:

Lipowo Kurkowskie 13, 11-015 Olsztynek

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 895199115

phone 692961032

insert_linkwww.lesniczowka.mazury.pl

Ilość miejsc: 20