Home » Domki letniskowe » Domek Letniskowy Swaderki od: 80zł do: 96zł

Domek Letniskowy Swaderki Domek Letniskowy Swaderki

Domek letniskowy położony we wsi Swaderki na Mazurach, 10 km na wschód od Olsztynka przy drodze na Jedwabno i Szczytno. Granicami wsi są jeziora Maróz (6km długości) i mniejsze Poplusz i Pawlik. W promieniu trzech kilometrów są jeszcze jeziora Wysokie, Niskie, Czarne, Pluszne, Głęboczek Duzy, Głęboczek Mały, Wyry i Święte. Przez wieś przepływa rzeka Marózka z przeuroczym przełomem pomiędzy jeziorami Pawlik i Święte.

Wieś otaczają lasy iglaste bogate w jagody, poziomki i maliny oraz grzyby, ale występowanie ich jest bardzo uzależnione od pogody. Pofałdowany, urozmaicony teren pokryty w większości lasem oraz ciekawe miejsca (słup graniczny pomiędzy Warmią a Mazurami, istniejące stanowiska obrony wojsk rosyjskich z okresu I Wojny Światowej i cmentarze wojenne oraz ich pozostałości, linie obronne niemieckie z okresu lat 20 (50km długości) i bunkry okresu II WŚ, źródła rzeki Łyny i Drwęcy, rezerwaty przyrody nad jeziorem Omulew, w Nadrowie oraz Las Warmiński) pozwalają na wspaniałe wycieczki rowerowe.

Ukształtowanie rzek Marózki i Łyny daje możliwość jednodniowych spływów (5 tras) w bezpośredniej bliskości Swaderek.

Budynek zlokalizowany na ogrodzonej i zadrzewionej działce o powierzchni 1600m kw. jest częścią przedwojennej kamiennej obory, spalonej przez Rosjan w 1945r. Drugą część zajmuje budynek właściciela. Pomiędzy budynkami patio.

Do dyspozycji częściowo osłonięta wiata o wymiarach 5x5m z doprowadzoną energią elektryczną wyposażona w podniesione palenisko na ognisko lub grila oraz suszarnię grzybów i wędzarnię.

Pokój: łóżko dwuosobowe z pościelą; odbiornik TV; szafka z półkami; piec kominkowy; po wcześniejszym uzgodnieniu dodatkowe łóżko z pościelą.

Kuchnia: blat kuchenny z szafkami; zlewozmywak z termą elektryczną; stół i krzesła; trzypalnikowa kuchenka na gaz propan-butan; lodówka; mikrofalówka; gril ogrodowy; czajnik elektryczny podstawowe naczynia, garnki i narzędzia do gotowania i jedzenia.

Łazienka: kabina prysznicowa z termą 80 l; umywalka z terma 10 l; szafka na przybory toaletowe; wieszak.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Domek Letniskowy Swaderki

location_on Adres:

Swaderki 10A, 11-015 Olsztynek

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 604454626

phone 604454626

insert_linkwww.swaderki.pl

Ilość miejsc: 3