Home » Domki letniskowe » Zbójeckie Spanie od: 40zł do: 70zł

Zbójeckie Spanie Zbójeckie Spanie

Witów to urokliwa miejscowość turystyczna, położona u stóp Tatr Zachodnich. Powstała na początku XVII w. W jej skład wchodzą Dolina Lejowa oraz najdłuższa z dolin tatrzańskich – Dolina Chochołowska. Dodatkowo, bardzo blisko znajduje się Dolina Kościeliska, do której można dotrzeć pieszo, rowerem lub konną bryczką. Dojazd do Witowa nie stanowi problemu, gdyż miejscowość ta leży przy drodze wojewódzkiej nr. 958, która prowadzi z Zakopanego do Krakowa, stanowiąc alternatywę dla zatłoczonej „Zakopianki”.

Serdecznie zapraszamy do naszego obiektu wypoczynkowego, gdzie oferujemy pokoje 2, 3 i 4 osobowe utrzymane w stylu regionalnym. Każdy pokój posiada łazienkę, telewizor oraz dostęp do bezprzewodowego internetu WiFi. Do dyspozycji gości jest również w pełni wyposażony aneks kuchenny. Na terenie obiektu znajduje się duży ogród, gdzie można korzystać z miejsca do grillowania oraz parkingu.

Oferujemy również różnorodne atrakcje oraz możliwość wyżywienia dla naszych gości. Serdecznie zapraszamy wszystkich do spędzenia miłego czasu w góralskim klimacie!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Zbójeckie Spanie

location_on Adres:

Witów 100, 34-512 Witów

woj. Małopolskie, Polska

phone 182071747

phone 604860907

insert_linkwww.zbojeckiespanie.pl

Ilość miejsc: 25