Home » Domki letniskowe » Szwajnosówka od: 30zł do: 60zł

Szwajnosówka Szwajnosówka

SZWAJNOSÓWKA to nasze rodzinne, góralskie gospodarstwo, we wsi Witów na Podhalu, wsi położonej niemal pod Tatrami, przy szosie z Czarnego Dunajca, w odległości około 100 km na południe od Krakowa i 12 km od Zakopanego.

W oddaleniu około stu metrów od głównej drogi postawiliśmy dla gości trzy drewniane domki w stylu góralskim, ocieplone, centralnie ogrzewane, skromnie, ale nowocześnie wyposażone.

W mniejszym, położonym przy oczku wodnym domku są dwie sypialnie dla pięciu osób, łazienka oraz świetlica z aneksem kuchennym.

W drugim, większym domku, ostatnio przebudowanym, mieszczą się 4 sypialnie z łazienkami dla łącznie 10 osób, aneks kuchenny oraz salonik z kominkiem. Wszystkie pokoje wyposażone są w odbiorniki telewizyjne.
Znajduje się tu również dodatkowy pokoik na poddaszu dla dwójki dzieci (w cenie wynajmu domku).

Najnowszy domek z całkowicie nowym wyposażeniem jest w stanie pomieścić 4 osoby. Znajdują się w nim dwie dwuosobowe sypialnie, łazienki, salon, aneks kuchenny; główną atrakcją jest zaś taras z widokiem na Tatry i bezpośrednie wejście do ogrodu. Noclegi w tym obiekcie gwarantują komfort i wygodę.

W aneksach kuchennych można przygotować niewielki posiłek (np. śniadanie). Nie zezwalamy na gotowanie dań obiadowych ze względu na drewniane wnętrza domków, nie impregnowane i nie lakierowane.

W otaczającym domki ogrodzie urządziliśmy skalny ogródek kwiatowy, oczko wodne z pstrągami, plac zabaw dla dzieci z huśtawkami i piaskownicą, grill oraz plac do parkowania samochodów.

Dla mieszkańców naszych domów możemy urządzać:
-wieczór przy kominku (ze względów bezpieczeństwa przeciwpożarowego kominek rozpala i nadzoruje gospodarz )
-wieczorki przy grillu
-jazdę dorożką przez Dolinę Chochołowską
-zimowy kulig saniami konnymi

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Szwajnosówka

location_on Adres:

Witów 149c, 34-512 Witów

woj. Małopolskie, Polska

phone tel. +48 (18) 207 60 23, +48 503 334 356

phone tel. +48 (18) 207 60 23, +48 503 334 356

insert_link www.szwajnosowka.com

Ilość miejsc: 20