Home » Wille » Willa Pod Sosnami od: 25zł do: 60zł

Willa Pod Sosnami Willa Pod Sosnami

Willa Pod Sosnami to nowy obiekt, oferujący różne standardy pokoi, położony w sercu urokliwej wsi podhalańskiej – Witów. Ta malownicza miejscowość, zlokalizowana u podnóża Tatr Zachodnich, na trasie z Chyżnego do Zakopanego, nadal zachowuje niepowtarzalną atmosferę i stanowi oazę dla osób pragnących ciszy i odpoczynku wśród przyrody. Witów jest doskonałą bazą wypadową do Tatr. To właśnie stąd rozpoczyna się wiele szlaków turystycznych, a w granicach Witowa znajduje się między innymi najdłuższa dolina tatrzańska – Chochołowska. Charakterystyczną atmosferę Witowa tworzy również żywa kultura podhalańska, którą można dostrzec na każdym kroku. Można tu zobaczyć tradycyjne góralskie wesela, posłuchać góralskiej muzyki i śpiewów towarzyszących obrzędom religijnym, a także spróbować tradycyjnych wyrobów pasterskich, takich jak oscypek, bundz czy zyntyc.

Witów to także doskonałe miejsce do aktywnego spędzania czasu na wycieczkach górskich, rowerowych oraz uprawianiu narciarstwa zjazdowego i biegowego. Willa Pod Sosnami zapewni Państwu wszystko, czego potrzebujecie – spokój, wygodę wypoczynku i możliwość aktywnego spędzenia czasu.

W Willi Pod Sosnami znajdą Państwo noclegi o różnych standardach. Oferujemy przytulne pokoje z łazienkami i telewizorami, a także pokoje z łazienkami wspólnymi na korytarzu. Pokoje te są dwu- i trzyosobowe, z możliwością dostawki. Dodatkowo goście mają dostęp do świetlicy z telewizorem oraz aneksów kuchennych z podstawowym wyposażeniem. Organizujemy również kuligi, ogniska i spotkania przy góralskiej muzyce. Ceny do negocjacji!

Jeśli szukają Państwo spokoju, komfortu wypoczynku i możliwości aktywnego spędzania czasu, to wszystko znajdą Państwo u nas. Spotkają się tu Państwo z serdeczną góralską gościnnością. Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Willa Pod Sosnami

location_on Adres:

Witów 182a, 34-512 Witów

woj. Małopolskie, Polska

phone 608386597

phone 606117273

insert_linkwww.podsosnami.info

Ilość miejsc: 15