Home » Wellness i SPA » Wzgórze Słońca od: 100zł do: 130zł

Wzgórze Słońca Wzgórze Słońca

Zapraszamy na „Wzgórze Słońca” aby zrelaksować i „zresetować” organizm, wypocząć i nabrać sił do dalszej walki z trudnościami dnia codziennego. Oferujemy wygodne noclegi, domowe posiłki, masaże, saunę fińską z aromaterapią, łaźnię rzymską z koloroterapią, ciekawe zajęcia w ramach programów tematycznych oraz wiele dodatkowych atrakcji zarówno na terenie ośrodka, jak i w najbliższej okolicy.

Odnowa biologiczna oznacza świadome działanie na ustrój przy pomocy różnych naturalnych środków, mające na celu ułatwienie, przyspieszenie i wzmożenie fizjologicznych procesów wypoczynkowych. Odnowa biologiczna to inaczej bio-regeneracja czyli sztuka wypoczynku. Aby w krótkim czasie uzyskać efekt bio-regeneracji musimy działać na dwóch poziomach. Ośrodek Agro-SPA Wzgórze Słońca sztuka wypoczynku proponuje swoim gościom metody fizykoterapeutyczne oraz metody psychologiczne. W ramach odnowy biologicznej nasi goście mogą skorzystać z różnego rodzaju masaży (klasyczny, lomi-lomi, kamieniami, terapia manualna), saun (sauna fińska, łaźnia parowa). Metody psychologiczne stosowane w Ośrodku odnowy biologicznej to między innymi joga, medytacja, muzykoterapia, reiki.

Pokoje i posiłki

Aby urozmaicić pobyt w naszym ośrodku Agro-SPA oddajemy naszym Gościom do dyspozycji szczególne pokoje mocy. W każdym z nich umieszczono kamienie szlachetne oraz naturalne. Te cenne skarby natury kryją w sobie wielką siłę oddziaływania. Zależnie od właściwości – koloru, promieniowania czy połysku wykorzystywane są do leczenia ciała, duszy i umysłu.

Struktura noclegów SPA to:

3 pokoje 2-osobowe z łazienkami (Pokój z bronzytem, Pokój z jaspisem, Pokój z ametystem)
3 pokoje 3-osobowe z łazienkami (Pokój z labradorytem, Pokój z turkusem, Pokój z agatem)
Ogółem na noclegi składa się 15 miejsc noclegowych w 6 pokojach

Doba hotelowa, czyli pobyt w ośrodku Agro-SPA „Wzgórze Słońca” rozpoczyna się od godziny 14.00 w dniu przyjazdu, a kończy się do godziny 12.00 w dniu wyjazdu.

Wyżywienie w ośrodku Agro-SPA

Kuchnia Agro-SPA Wzgórze Słońca oparta jest głównie na produktach pochodzących z okolicznych gospodarstw. Promujemy również produkty regionalne, które możecie u nas nabyć lub skosztować, a których wspomnienie nawet najwybredniejszym smakoszom będzie się zawsze pozytywnie kojarzyć z ziemią dobrzyńską i pobytem w naszym ośrodku Agro-SPA Wzgórze Słońca. Dla wegetarian lub osób na diecie, na życzenie przygotujemy posiłki wegetariańskie oraz dietetyczne (po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów).

Posiłki podajemy w godzinach:

śniadania od 8.30 do 10.00 ( cena 18 zł/osoba)
obiadokolacja od 17.00 do 18.30 (cena 30 zł/osoba)

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Wzgórze Słońca

location_on Adres:

Nowogród 88, 87-400 Golub-Dobrzyń

woj. Kujawsko-pomorskie, Polska

phone 664874318

phone 607670697

insert_linkwww.agro-spa.pl

Ilość miejsc: 15