Home » Hotele » Hotel Davinci od: 120zł do: 269zł

Hotel Davinci Hotel Davinci

Hotel Restauracja DaVinci to miejsce idealne dla podróżujących po trasie A10 (Toruń-Warszawa), zlokalizowane zaledwie 18 km od Torunia. Obiekt został oddany do użytku w kwietniu 2009 roku i od tamtej pory zapewnia komfortowy pobyt swoim gościom.

W chwili obecnej hotel posiada 9 pokoi, ale w dalszej fazie rozwoju planowane jest zwiększenie ich liczby do 36. Każdy pokój został starannie zaprojektowany, aby zapewnić maksymalny komfort i relaks. Dodatkowo, restauracja w hotelu oferuje wyśmienite jedzenie, które stanowi nieodzowną część całego doświadczenia pobytu.

Przybywając do hotelu, goście zostaną serdecznie powitani przez wyszkolony personel recepcji, który zapozna ich z wszelkimi informacjami dotyczącymi hotelu oraz pomoże w dopełnieniu wszelkich formalności. Dzięki temu goście mogą skupić się na odpoczynku i cieszeniu się swoim pobytem, mając pewność, że ich potrzeby zostaną w pełni zaspokojone.

Hotel Restauracja DaVinci to doskonałe miejsce dla podróżujących, którzy szukają wygodnego i przyjemnego miejsca na odpoczynek. Bez względu na to, czy podróżujesz w interesach czy w celach turystycznych, ten hotel zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój pobyt był niezapomniany.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Davinci

location_on Adres:

ul. Toruńska 22, 87-640 Czernikowo

woj. Kujawsko-pomorskie, Polska

phone 542884030

phone 542885493

insert_linkwww.hoteldavinci.pl

Ilość miejsc: 30