Home » Pensjonaty » Wojskowy Dom Wypoczynkowy Żagiel od: 30zł do: 60zł

Wojskowy Dom Wypoczynkowy Żagiel Wojskowy Dom Wypoczynkowy Żagiel

Borówno znajduje się w gminie Dobrcz, na północ od Bydgoszczy. Teren ten charakteryzuje się ciekawostkami przyrodniczymi i krajobrazowymi – między innymi pomnikami przyrody i Parkiem Krajobrazowym Doliny Dolnej Wisły.

Ośrodek położony jest w obrębie Pojezierza Południowo – Pomorskiego, bezpośrednio nad jeziorem Borówno o pow. ok. 50 ha, którego okolice tworzy między innymi piękny sosnowy las z licznymi ścieżkami i trasami spacerowymi. Walory krajobrazowe i przyrodnicze, a także wysoka jakość usług, gwarantują znakomity wypoczynek przez cały sezon letni.

Posiadamy 210 miejsc noclegowych. Ośrodek jest idealnym miejscem dla osób szukających ciszy i bliskiego kontaktu z naturą. Niewielka odległość od Bydgoszczy (ok. 15 km) sprawia, że ośrodek jest ulubionym miejscem sobotnio – niedzielnego wypoczynku mieszkańców stolicy województwa Kujawsko – Pomorskiego.

Prowadzimy działalność od maja do września i oferujemy: wczasy rodzinne, kolonie letnie, zielone szkoły, konferencje, zjazdy, szkolenia, organizację imprez plenerowych i przyjęć okolicznościowych. Do dyspozycji gości są: parking strzeżony, strzeżone kąpielisko, wypożyczalnia sprzętu wodno – turystycznego, sala klubowa ze stołem bilardowym, kręgielnia, dwa place zabaw dla dzieci, boiska do gry w piłkę nożną, siatkową, koszykową, ręczną, kort tenisowy, boisko do kometki, sale TV, czytelnia, strzelnica do broni pneumatycznej, estrada z kręgiem tanecznym, bufet, tor łuczniczy, sala konferencyjna.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Wojskowy Dom Wypoczynkowy Żagiel

location_on Adres:

ul. Spacerowa 1, 86-022 Dobrcz

woj. Kujawsko-pomorskie, Polska

phone tel. +48 (52) 378 32 65

phone tel. +48 (52) 378 32 65

insert_linkwww.dwwam.pl

Ilość miejsc: 210