Home » Hotele » Karczma Góralska HotelGazdówka Spa od: 130zł do: 280zł

Karczma Góralska HotelGazdówka Spa Karczma Góralska HotelGazdówka Spa

Ród Gąsieniców – Gładczan, pochodzący z samego Zakopanego, posiada bogate, wielopokoleniowe tradycje kulinarne. Obecnie członkowie rodu prowadzą kilka doskonale znanych na Podhalu restauracji regionalnych – góralskich i hoteli.

Sebastian Gąsienica – Gładczan, od urodzenia związany z Bydgoszczą, lecz sercem oddany Tatrom, w 2005 roku postanowił, wraz z małżonką Joanną, rozpocząć budowę kompleksu gastronomiczno – hotelowego na Kujawach.

Budowa trwająca ponad rok pochłonęła ponad 1.200 metrów sześciennych drewna świerkowego i daglezjowego. Wszystkie elementy drewniane, włączając w to ściany z bali, meble i zdobienia, zostały wykonane ręcznie przez rodowitych, góralskich cieśli.

Nasz kompleks gastronomiczno-hotelowy posiada wiele udogodnień dla naszych gości. Główna sala konsumpcyjna może pomieścić 150 osób i posiada prawdziwe palenisko. Dodatkowo, mamy salę bankietowo-konferencyjną dla 50 osób, wyposażoną w sprzęt multimedialny i nagłośnienie, idealną do szkoleń i prezentacji. Nasz hotel oferuje 24 pokoje gościnne, z łączną pojemnością 52 miejsc noclegowych. Podzielony jest na część dwugwiazdkową i nową część trzygwiazdkową. W Hotelu***Gazdówka Spa goście mogą skorzystać z basenu z jacuzzi, sauny suchej, łaźni parowej i strefy fitness. Dodatkowo, w lobby hotelowym oraz nowej części Hotel***Gazdówka SPA dostępny jest darmowy internet bezprzewodowy WiFi.

Wszystkie nasze receptury kulinarne zostały opracowane przy współpracy z naszymi kucharzami – Góralami. Stawiamy na wysoką jakość i dlatego wykorzystujemy surowce i półprodukty sprowadzane bezpośrednio z Podhala. Jesteśmy również otwarci na wszelkie uwagi i sugestie naszych Gości, aby zapewnić im jak najlepsze doświadczenie.

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy, odwiedzenia nas i skorzystania z naszych usług. Jesteśmy pewni, że spełnimy Państwa oczekiwania i dostarczymy niezapomniane wrażenia kulinarne i hotelowe.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Karczma Góralska HotelGazdówka Spa

location_on Adres:

ul. Szosa Gdańska 9 Żołędowo, 86-031 Osielsko

woj. Kujawsko-pomorskie, Polska

phone 523282780

phone 523282776

insert_linkwww.gazdowka.com.pl

Ilość miejsc: 52