Home » Hotele » Hotel Pan Tadeusz od: 145zł do: 265zł

Hotel Pan Tadeusz Hotel Pan Tadeusz

Hotel „Pan Tadeusz” to nowoczesny obiekt o europejskim standardzie, jednocześnie bardzo przytulnie urządzony. Posiada 2 sale konferencyjne na około 100 osób każda. Do dyspozycji gości jest również sauna, solarium, bilard, internet bezprzewodowy oraz nasza największa atrakcja – basen i jacuzzi. Cały obiekt wraz z parkingiem jest dozorowany przez system kamer. W Hotelu znajduje się także winda.

Do dyspozycji gości oddajemy 31 pokoje 1, 2 i 3 osobowe, w tym pokój przystosowany dla osoby niepełnosprawnej, jak również pokoje o podwyższonym standardzie. Pokoje hotelowe są gustownie urządzone i posiadają telewizję satelitarną, telefon, radio oraz możliwość połączenia z internetem bezprzewodowym.

W hotelu znajdują się 2 pokoje 2-osobowe z oddzielnymi łóżkami, 26 pokoi 3-osobowych z dwoma oddzielnymi łóżkami (w tym łoże małżeńskie), 2 pokoje o podwyższonym standardzie z łożem małżeńskim oraz 1 pokój 2-osobowy z oddzielnymi łóżkami przystosowany dla osoby niepełnosprawnej. Dodatkowo, goście mają również dostęp do sauny, solarium, basenu, jacuzzi, bilardu, monitorowanego parkingu oraz bezprzewodowego internetu na terenie całego obiektu. Hotel może pomieścić łącznie 88 osób.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Pan Tadeusz

location_on Adres:

ul. Szosa Gdańska 43, 86-031 Osielsko

woj. Kujawsko-pomorskie, Polska

phone 523605400

phone 523605420

insert_linkwww.hotel-pan-tadeusz.pl

Ilość miejsc: 60