Home » Wille » Willa Hanusia od: 30zł do: 60zł

Willa Hanusia Willa Hanusia

Budynek naszego pensjonatu jest doskonale usytuowany w pobliżu centrum miasta, uzdrowiska, kolejki na Palenicę, tras narciarskich oraz ścieżki pieszo-rowerowej prowadzącej nad Dunajec i do Słowacji.

Oferujemy naszym gościom wypoczynek w komfortowych warunkach. Posiadamy różne rodzaje pokoi, w tym pokoje 2, 3 i 4-osobowe, a także specjalny pokój 3-osobowy z w pełni wyposażoną kuchnią oraz apartament dla 4 osób, również z w pełni wyposażoną kuchnią. Każdy pokój posiada własną łazienkę, telewizor i bezprzewodowy internet. Dodatkowo, wszystkie pokoje mają wychodzące na stronę południową okna, duże balkony i piękny widok na pasmo Pienin oraz trasy narciarskie na Palenicy.

Nasi goście mają również dostęp do świetlicy, gdzie mogą skorzystać ze stołu do tenisa stołowego oraz zagrać w różne gry planszowe. Ponadto, oferujemy altanę z grillem i miejscem na ognisko, ogrodzony parking oraz możliwość dowozu z i do dworca PKS w Szczawnicy w dniu przyjazdu i wyjazdu. Dodatkowo, nasi goście mogą skorzystać z przewozu własną 9-cio osobową Taxi z 10% rabatem. Istnieje również możliwość wyżywienia w pensjonacie vis a vis naszego budynku oraz wypożyczenia rowerów i sprzętu narciarskiego w okresie zimowym.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z naszych usług i spędzenia niezapomnianego czasu w naszym pensjonacie!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Willa Hanusia

location_on Adres:

Ul. Szalay’a 56/2, 34-460 Szczawnica

woj. Małopolskie, Polska

phone 182621163

phone 512482712

insert_linkwww.willahanusia.pl

Ilość miejsc: 40