Home » Wille » Willa Hanusia od: 30zł do: 70zł

Willa Hanusia Willa Hanusia

Serdecznie witamy w willi „Hanusia”. Prosimy zapoznać się z naszą ofertą, warunkami pobytu, dowiedzieć się nieco o Uzdrowisku Rabka-Zdrój. W zakładce DOJAZD-PLAN umieściliśmy plan miasta oraz plan dojazdu do nas.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail. Dysponujemy 34 miejscami noclegowymi (z możliwością dostawek + 4 miejsca), w 10 pokojach 2.3 i 4 osobowych, każdy z pełnym węzłem sanitarnym.

Przyjmujemy zarówno Gości indywidualnych jak i grupy zorganizowane. Posiadamy kartę kwalifikacyjną na organizację kolonii, zimowisk, zielonych szkół. Dla grup zorganizowanych oferujemy program pobytu z licznymi atrakcjami do wyboru, m.in.:
– spotkanie oraz szkolenie przez ratowników GOPR
– wyjazd autokarem z przewodnikiem do Krakowa, Wieliczki, Zakopanego
– wycieczki w góry pod opieką przewodnika.

Dysponujemy JEDYNYM w Małopolsce KRYTYM placem zabaw (ping-pong, piłkarzyki, huśtawki, zjeżdżalnia, piaskownica, basen czynny w sezonie letnim oraz ławy do odpoczynku), posiadamy własne boisko sportowe (piłka nożna, siatkówka, koszykówka).

Do Państwa Gości przygotowaliśmy świetlicę w stylu regionalnym (kliknij, aby powiększyć). Osobnym pomieszczeniem jest jadalnia o oryginalnym wystroju. Kuchnia serwuje wyśmienite, domowe posiłki. W obrębie całego budynku działa bezprzewodowa sieć komputerowa, umożliwiająca bezprzewodowy dostęp do internetu.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Willa Hanusia

location_on Adres:

ul.Bystra 18, 34-700 Rabka-Zdrój

woj. Małopolskie, Polska

phone 182677547

phone 182677547

insert_linkwww.hanusia.prv.pl

Ilość miejsc: 34