Home » Apartamenty » Apartamenty rodzinne – od: 45zł do: 60zł

Apartamenty rodzinne – Apartamenty rodzinne –

Zapraszamy do nowo otwartej kameralnej willi w centrum Szczawnicy. Oferujemy komfortowe warunki w przystępnych cenach. Oferujemy 2 rodzinne apartamenty i pokoje studio.

Apartament „Góralski” to apartament z niezależnym wejściem z zewnątrz, zajmujący całe I piętro budynku. Apartament utrzymany jest w góralskim klimacie wystroju. Składa się z 2 pokoi, łazienki, korytarza z niezależnym wyjściem na balkon, klatki schodowej z mini holem oraz aneksu kuchennego. Pokój zielony jest przeznaczony dla maksymalnie 2 osób, posiada 2 balkony, telewizor LCD, radio oraz bezpłatny dostęp do WiFi. Pokój czerwony może pomieścić maksymalnie 3 osoby i posiada balkon, radio oraz bezpłatny dostęp do WiFi. Apartament jest przystosowany do zamieszkania dla jednej rodziny lub grupy znajomych.

Apartament „Klasyczny” to apartament z niezależnym wejściem z zewnątrz, zajmujący parter budynku. Apartament utrzymany jest w klasycznym klimacie wystroju. Składa się z 2 pokoi, każdy z niezależną łazienką, korytarza oraz aneksu kuchennego. Pokój kremowy może pomieścić maksymalnie 3 osoby i posiada balkon, telewizor LCD, radio oraz bezpłatny dostęp do WiFi. Pokój kwiatowy jest przeznaczony dla maksymalnie 2 osób i posiada bezpłatny dostęp do WiFi. Apartament jest przystosowany do zamieszkania dla jednej rodziny lub grupy znajomych.

Nasi goście mają zapewnione miejsca postojowe dla samochodów. Dodatkowo na terenie budynku dostępne są miejsce do grillowania oraz możliwość przechowania rowerów. Istnieje również możliwość wynajęcia całego budynku dla grupy znajomych, z maksymalnie 10 miejscami noclegowymi. Serdecznie zapraszamy Kinga i Marcin Salamon.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Apartamenty rodzinne –

location_on Adres:

Szalaya 62, 34-460 Szczawnica

woj. Małopolskie, Polska

phone 662416386

phone 662416386

insert_linkwww.podlisem.pl

Ilość miejsc: 9