Home » Agroturystyka » W Zaciszu od: 8zł do: 40zł

W Zaciszu W Zaciszu

Z wielką przyjemnością zapraszamy do odwiedzenia naszej kwatery, która jest czynna przez cały rok. Szczególnie zapraszamy osoby poszukujące ciszy, spokoju i otoczenia zieleni, które czekają na Was tutaj.

Do dyspozycji naszych gości udostępniamy dwa samodzielne pokoje gościnne, które są zlokalizowane obok siebie. Dodatkowo, macie Państwo dostęp do samodzielnej łazienki oraz swobodnego korzystania z kuchni. Przed domem znajduje się letnia altana, gdzie można odpocząć, a także bezpieczny parking oraz miejsce dla camperów na krótkotrwałe pobyty przelotowe lub dla przyczepy campingowej i namiotów.

Nasza kwatera, położona w Zaciszu, to idealne miejsce do wypoczynku dla rodzin oraz doskonała baza noclegowa dla miłośników wypraw rowerowych i kajakowych. Okolica obfituje w wiejskie dróżki polne i pobliskie lasy, co sprawia, że nasza kwatera jest doskonałą bazą dla rowerzystów lubiących eksplorować takie tereny.

Dla miłośników kajakarstwa proponujemy gotowe pakiety i różne warianty spływów kajakowych po rzece Nida, wraz z pełną obsługą: kajaki, transport, noclegi oraz ewentualne biesiady nad rzeką. Dzięki naszej pomocy, masz okazję zwiedzić Ponidzie kajakiem, począwszy od Pińczowa, aż po Nowy Korczyn.

Jesteśmy również miejscem, gdzie smakosze tradycyjnych wiejskich wędlin, kurczaka i ryb prosto z wędzarni mogą skosztować tych pyszności. Przy dłuższych pobytach istnieje również możliwość nauki pływania zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, prowadzona przez ratownika WOPR.

W Zaciszu znajdziesz wszystko, czego szukasz dla siebie, swojej rodziny i przyjaciół. Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
W Zaciszu

location_on Adres:

Wymysłów 12, 28-440 Działoszyce

woj. Świętokrzyskie, Polska

phone 510105125

phone 510105125

insert_linkwww.wzaciszu.blog.onet.pl

Ilość miejsc: 20