Home » Agroturystyka » W Zaciszu od: 8zł do: 40zł

W Zaciszu W Zaciszu

Z wielką przyjemnością zapraszamy do odwiedzenia naszej kwatery, czynnej cały rok.

W szczególności zapraszamy osoby poszukujące ciszy, spokoju i zieleni, która tutaj na Was czeka.

Do dyspozycji naszych gości udostępniamy dwa samodzielne pokoje gościnne zlokalizowane obok siebie, samodzielną łazienkę i swobodny dostęp do kuchni. Przed domem do dyspozycji letnia altana, bezpieczny parking jak i miejsce dla camperów na krótkotrwałe pobyty przelotowe bądź lokalizację przyczepy campingowej i namiotów.

W Zaciszu to miejsce wypoczynku dla rodzin, to również doskonała baza noclegowa dla miłośników wypraw rowerowych i kajakowych. Bogactwo wiejskich dróżek polnych, pobliskich lasów sprawia, iż nasza kwatera jest doskonałą bazą dla rowerzystów lubiących penetrować takie tereny.

Dla miłośników kajakarstwa proponujemy gotowe pakiety i warianty spływów kajakowych po rzece Nida wraz z pełną jego obsługą: kajaki, transport, noclegi czy też ewentualne biesiady nad rzeką. Za naszym pośrednictwem masz okazję kajakiem zwiedzić Ponidzie od Pińczowa aż po Nowy Korczyn.

Mile widziani są również u nas smakosze tradycyjnych wiejskich wędlin, kurczaka czy ryb prosto z wędzarni, których można posmakować właśnie u nas.

Przy długich pobytach możliwa jest również u nas nauka pływania zarówno dla dzieci jak i dorosłych prowadzona przez ratownika WOPR.

To wszystko sprawia, że W Zaciszu znajdziesz to czego szukasz dla siebie, rodziny i przyjaciół.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
W Zaciszu

location_on Adres:

Wymysłów 12, 28-440 Działoszyce

woj. Świętokrzyskie, Polska

phone tel. +48 510 105 125

phone tel. +48 510 105 125

insert_linkwww.wzaciszu.blog.onet.pl

Ilość miejsc: 20