Home » Agroturystyka » U Stasia i Helenki od: 25zł do: 35zł

U Stasia i Helenki U Stasia i Helenki

OPIS OBIEKTU:

Dom wolnostojący, ogrodzony, z dużym podwórkiem, idealny dla rodzin z dziećmi. W obiekcie znajduje się przestronna kuchnia, w której mogą gotować wszyscy goście, dwie łazienki oraz trzy przytulne sypialnie. Dom posiada również dwa niezależne wejścia, co daje większą swobodę w poruszaniu się.

GASTRONOMIA:

Goście mają możliwość przygotowywania posiłków we własnym zakresie. Codziennie przed domem pojawiają się „mobilne sklepy”, gdzie można zaopatrzyć się w świeże produkty. Jeśli ktoś woli skorzystać z gotowych dań, w pobliskim Pińczowie znajduje się miejska gastronomia, gdzie można wykupić smaczne obiady.

OPIS OKOLICY:

Dom położony jest w małej, malowniczej wiosce o nazwie Kowala. W odległości około 70 metrów płynie rzeka Nida, co dodaje uroku temu miejscu. Wioska jest położona na uboczu, z dala od zgiełku miasta, w odległości 3 kilometrów od trasy Pińczów-Busko Zdrój. Okolica ta ma status Obszaru Natura 2000, co oznacza, że jest to teren o wyjątkowej przyrodzie i wartościach przyrodniczych.

ROZRYWKA I REKREACJA:

– Dom jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania Regionu Świętokrzyskiego. W pobliskim Pińczowie można odwiedzić Drukarnię Ariańską, klasztor, synagogę i wiele innych ciekawych miejsc, które znajdują się zaledwie 7 kilometrów od domu.
– W odległości 15 kilometrów znajduje się uzdrowisko Busko-Zdrój, gdzie można skorzystać z różnego rodzaju zabiegów i relaksować się w pięknych parkach.
– Kielce, oddalone o 40 kilometrów, słyną z Jaskini „Raj”, która jest jednym z najpiękniejszych zjawisk przyrodniczych w Polsce.
– W odległości 45 kilometrów znajduje się Nagłowice, gdzie można odwiedzić muzeum Mikołaja Reja, znanego polskiego pisarza.
– W Oblęgorku, oddalonym o 57 kilometrów, znajduje się muzeum Henryka Sienkiewicza, noblisty i autora słynnej trylogii „Ogniem i mieczem”.
– W Jędrzejowie, oddalonym o 37 kilometrów, znajduje się jedyne w Polsce muzeum zegarów, które zachwyci miłośników historii i sztuki.
– W odległości 5 kilometrów od domu znajduje się ogród botaniczny w Młodzawach, gdzie można spacerować i podziwiać piękne rośliny.

Serdecznie zapraszamy do naszego obiektu!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
U Stasia i Helenki

location_on Adres:

Kowala 11, 28-400 Kowala

woj. Świętokrzyskie, Polska

phone 697099127

phone 697099127

insert_linkwww.ustasiaihelenki.pl

Ilość miejsc: 8