Home » Wellness i SPA » Spa & Wellnes Estetica od: 120zł do: 275zł

Spa & Wellnes Estetica Spa & Wellnes Estetica

Ciągły pośpiech, szybkie tempo życia czy stresująca praca sprawiają, iż intensywna odnowa biologiczna staje się dziś koniecznością. Współczesny styl życia wymusza potrzebę wypoczynku, relaksu, wyciszenia oraz poprawy ogólnej kondycji naszego organizmu, by czuć się dobrze i aby sprostać codziennym wymaganiom, które serwuje nam życie.

Zapraszamy zatem do SPA & Wellness ESTETICA gdzie odnajdziecie spokój ducha, ukojenie po silnym stresie, zadbacie o kondycję swojego ciała. Otoczeni troskliwą opieką, wśród unoszącej się woni aromatycznych olejków i łagodnej, kojącej muzyki zaznacie wspaniałych chwil relaksu.

Nasz wykwalifikowany personel pomoże w doborze najodpowiedniejszego programu zabiegów dopasowanego ściśle do indywidualnych potrzeb każdego, tak aby już po kilku godzinach móc powrócić do codzienności bardziej pogodnym, wypoczętym oraz zrelaksowanym.

Po zabiegach polecamy pobyt w naszych pokojach lub apartamencie. Doba hotelowa trwa od 14:00 do 12:00. W cenę wliczona jest usługa na sauny, jacuzzi oraz siłownię. Dla gości hotelowych 10% rabatu na usługi kosmetyczne. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki (prysznic, WC, umywalka), telewizory, dostęp do internetu oraz klimatyzację.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Spa & Wellnes Estetica

location_on Adres:

ul. Piastowska 33a, 48-300 Nysa

woj. Opolskie, Polska

phone tel. +48 (77) 435 80 64

phone tel. +48 (77) 435 80 64

insert_linkwww.spa-estetica.eu

Ilość miejsc: 10