Home » Pensjonaty » Diecezjalny Dom Formacyjny od: 50zł do: 80zł

Diecezjalny Dom Formacyjny Diecezjalny Dom Formacyjny

Diecezjalny Dom Formacyjny to idealne miejsce dla zatrzymujących się w Nysie. Dogodna lokalizacja sprawia, że piękne zabytki i atrakcje są w zasięgu krótkiego spaceru.

Oferujemy noclegi w pokojach 1,2,3 osobowych z łazienką, telefonem i Internetem w cenie już od 50 zł za osobę (dla studentów). W cenę noclegu wliczone jest śniadanie. Istnieje możliwość całodziennego wyżywienia. Nasza kuchnia serwuje wyśmienite dania kuchni polskiej, śląskiej i międzynarodowej. Dysponujemy salą konferencyjną na 50 osób, organizujemy imprezy okolicznościowe. Na terenie obiektu znajduje się czytelnia, kawiarenka i kaplica. Przy obiekcie znajduje się bezpłatny parking dla gości.

Nieopodal znajduje się Biuro Szlaku św. Jakuba, gdzie można zasięgnąć informacji oraz zakupić niepowtarzalne pamiątki i lokalne miody.

Jezioro Nyskie oraz położone kilkanaście kilometrów od Nysy Góry Opawskie stwarzają idealne warunki do wypoczynku i rekreacji. Oferujemy zniżki przy dłuższym pobycie oraz dla grup zorganizowanych (min. 20 osób). Serdecznie zapraszamy!

PAKIET PROMOCYJNY (dla gości przebywających dłużej niż 3 doby hotelowe):

Rodzaj pokoju Cena/pokój
– Pokój 1 osobowy 77zł
– Pokój 2 osobowy 124zł
– Pokój 3 osobowy 149zł

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Diecezjalny Dom Formacyjny

location_on Adres:

ul. Emilii Gierczak 2, 48-300 Nysa

woj. Opolskie, Polska

phone 774484024

phone 537222209

insert_linkwww.ddf.nysa.pl

Ilość miejsc: 57