Home » Hotele » Hotel Piast Nysa od: 60zł do: 150zł

Hotel Piast Nysa Hotel Piast Nysa

Zlokalizowany przy ulicy Krzywoustego 14, w pobliżu Katedry i rynku. Jest to samo serce Nysy (do rynku około 100 m, do dworca PKP około 700 m).

Proponujemy Państwu komfortowe warunki wypoczynku, noclegu, organizacji spotkań biznesowych i konferencji. Dla Gości hotelowych przygotowaliśmy pokoje 1,2,3 osobowe oraz apartamenty.

Polecamy wyśmienitą restaurację i salon kosmetyczno-fryzjerski.

Nysa – położona na południowym-zachodzie Polski, u podnóża Sudetów – to jedno z najpiękniejszych miast śląskich. Przez kilkaset laty miasto było stolicą Nyskiego Księstwa Biskupiego i jednym z najważniejszych centrów kulturalnych i gospodarczych Europy.

Obok wspaniałej architektury i tajemniczych fortyfikacji z XVIII w., unikalny klimat Nysy tworzy także jezioro zajmujące powierzchnię 22 km2, zwane Nyską Riwierą (leżące na zachodnich krańcach miasta – w kierunku Kłodzka). Czyste, ekologiczne środowisko oraz rozległe, piaszczyste plaże z panoramą na Góry Opawskie stanowią doskonałą bazę do wypoczynku i uprawiania sportów wodnych. Miłośnicy przyrody, amatorzy wycieczek pieszych, rowerowych, a nawet konnych znajdą tu dla siebie wiele ciekawych miejsc i atrakcji.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Hotel Piast Nysa

location_on Adres:

Krzywoustego 14, 48-300 Nysa

woj. Opolskie, Polska

phone 774334084

phone 774334085

insert_linkhotel-piast.com.pl

Ilość miejsc: 66