Home » Dworki i Pałace » Pałac Monbijou od: 150zł do: 500zł

Pałac Monbijou Pałac Monbijou

XIX wieczny pałac „Monbijou” w Poganicach, usytuowany na wzniesieniu przy dolinie rzeki Łupawy, otoczony jest wiekowym parkiem wiejskim. Do majątku należą także: czyste, bogate w ryby jezioro z możliwością kąpieli, stawy oraz las. Z dala od wszelkiego zgiełku i gwaru, jednak bardzo blisko głównej drogi krajowej A-6 łączącej Szczecin z Gdańskiem, odnosi się wrażenie przebywania w swoistej enklawie. W oazie ciszy i spokoju skłaniającej do rozmyślań, marzeń i relaksu.

Nowowyremontowane pokoje gościnne utrzymane są w stylu rustykalnym z okresu przełomu wieków i wyposażone w łazienki z WC i prysznicem. Stylowa sala bankietowa z kominkiem jest atrakcyjnym uzupełnieniem całości i podtrzymuje historyczne walory pałacu.

Opcjonalne usługi: wyżywienie, wypożyczanie sprzętu rekreacyjnego, organizacja spływów kajakowych, zajęcia relaksacyjne z marma yogi.

Zapraszamy Serdecznie! Nasz pałac Monbijou to idealne miejsce na odpoczynek i relaks w otoczeniu pięknej przyrody. Położony na wzniesieniu przy malowniczej dolinie rzeki Łupawy, zapewnia ciszę i spokój, który skłania do rozmyślań i marzeń. Nasz wiekowy park wiejski, jezioro i las są doskonałymi miejscami na spacery, wędkowanie i kontakt z naturą.

Nasze pokoje gościnne zostały niedawno odnowione i utrzymane w rustykalnym stylu z przełomu wieków. Każdy pokój ma własną łazienkę z WC i prysznicem, aby zapewnić pełen komfort naszym gościom. Dodatkowo, nasza stylowa sala bankietowa z kominkiem jest idealnym miejscem na organizację różnego rodzaju wydarzeń.

Oferujemy również opcjonalne usługi, takie jak wyżywienie, wypożyczanie sprzętu rekreacyjnego, organizacja spływów kajakowych i zajęcia relaksacyjne z marma yogi. Zapraszamy serdecznie do naszego pałacu Monbijou, gdzie można odpocząć i cieszyć się spokojem i pięknem przyrody.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pałac Monbijou

location_on Adres:

Poganice 16, 76-230 Potęgowo

woj. Pomorskie, Polska

phone 607978499

phone 607978499

insert_linkwww.monbijou.pl

Ilość miejsc: 14