Home » Dworki i Pałace » Pałac Grąbkowo od: 80zł do: 350zł

Pałac Grąbkowo Pałac Grąbkowo

Założenie pałacowo-parkowe w Grąbkowie jest prawdziwym skarbem pomorskiej architektury i historii. Zbudowane z rozmachem godnym francuskich rezydencji typu „entre cour et jardin”, to miejsce, które zaskakuje swoich gości niezwykłą atmosferą.

Organizujemy różnego rodzaju wydarzenia, takie jak wesela (maksymalnie 300 osób), chrzciny, komunie, spotkania biznesowe, konferencje i szkolenia. Ponadto, oferujemy również możliwość uczestnictwa w polowaniach i biesiadach myśliwskich, a także organizujemy plenery i warsztaty artystyczne.

Naszym gościom zapewniamy dostęp do siedmiu dużych sal balowych i konferencyjnych o historycznym wystroju. Posiadamy również 22 pokoje, z których większość jest dwu- lub trzyosobowa. Nasz zabytkowy park o powierzchni 6 hektarów, z pięknym starodrzewiem, stawem i basenami, jest doskonałym miejscem do relaksu i odpoczynku.

Dodatkowo, oferujemy oprawę artystyczną uroczystości, aby zapewnić naszym gościom niezapomniane wrażenia. Nasze doświadczenie i profesjonalizm sprawiają, że każde wydarzenie organizowane w pałacowo-parkowym założeniu w Grąbkowie staje się wyjątkowe i niepowtarzalne. Zapraszamy do odwiedzenia naszego miejsca i skorzystania z naszych usług.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Pałac Grąbkowo

location_on Adres:

Grąbkowo 41, 76-230 Potęgowo

woj. Pomorskie, Polska

phone 505721722

phone 602340004

insert_linkwww.palacgrabkowo.pl

Ilość miejsc: 50