Home » Domki letniskowe » Ośrodek Wypoczynkowy Wczasy Pod Gruszą od: 150zł do: 160zł

Ośrodek Wypoczynkowy Wczasy Pod Gruszą Ośrodek Wypoczynkowy Wczasy Pod Gruszą

Ośrodek wypoczynkowy Wczasy pod gruszą jest budowany na Belnej Górnej, na wzgórzu historycznego miasteczka Biecz, znajdującego się między Gorlicami a Jasłem. Dla Naszych przyszłych Gości udostępnione zostaną trzy drewniane domki letniskowe, altana z grillem, boisko do siatkówki, a także ogród z oczkiem.

Ponadto obok domków powstaną altany z grillem, a także plac zabaw dla dzieci i boisko do gry w siatkówkę. Całość otaczać będzie piękny ogród z urozmaiconą roślinnością i oczkiem wodnym. Dla naszych Gości zakupione zostaną również rowery, sprzęt paintballowy, babington i piłki do siatki.

Inwestycje na Belnej Górnej planujemy zakończyć późną jesienią 2012 roku.

Zapraszamy serdecznie do naszego ośrodka wypoczynkowego Wczasy pod gruszą! Położony na malowniczym wzgórzu Belnej Górnej, w okolicach historycznego miasteczka Biecz, nasz ośrodek oferuje trzy urocze drewniane domki letniskowe, idealne dla rodzin i grup przyjaciół. Na terenie ośrodka znajduje się również altana z grillem, gdzie można przygotować pyszne posiłki na świeżym powietrzu. Dla aktywnych Gości przygotowaliśmy boisko do siatkówki, gdzie można rozegrać emocjonujący mecz, oraz przestronny ogród z oczkiem wodnym, idealny na relaksujące spacery. Dodatkowo, dla naszych Gości dostępne są rowery, sprzęt paintballowy, babington i piłki do siatki. Inwestycje na Belnej Górnej planujemy zakończyć późną jesienią 2012 roku. Serdecznie zapraszamy do spędzenia niezapomnianych wakacji w ośrodku Wczasy pod gruszą!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Wypoczynkowy Wczasy Pod Gruszą

location_on Adres:

ul. Belna Górna, 38-340 Biecz

woj. Małopolskie, Polska

phone 502857398

phone 502857398

insert_linkwww.domkiwbeskidach.pl

Ilość miejsc: 12