Home » Hotele » Hotel Margot od: 75zł do: 110zł

Hotel Margot Hotel Margot

Hotel MARGOT to nowoczesny obiekt zlokalizowany blisko centrum miasta, a jednocześnie na uboczu, w zacisznej części Gorlic, u zbiegu rzek Ropy i Sękówki w sąsiedztwie Parku Miejskiego. Położenie Hotelu zapewni Państwu dogodną komunikację, a także możliwość relaksu i odpoczynku.

Obiekt jest częściowo klimatyzowany i przeznaczony jest dla Gości niepalących. Hotel ma bezprzewodowy internet w salach konferencyjnych i w restauracji, a także gniazda internetowe w każdym pokoju. Hotel zapewnia również warunki pobytu dla Gości niepełnosprawnych.

W bezpośrednim sąsiedztwie czeka na Państwa kompleks obiektów sportowych i rekreacyjnych. Możecie Państwo skorzystać z krytej pływalni, otwartego basenu, 2 boisk sportowych, hali sportowej, a w zimie nawet z lodowiska. Dla miłośników narciarstwa w bliskiej odległości znajdują się stoki narciarskie Magury Małastowskiej.

Serdecznie zapraszamy do Hotelu MARGOT, gdzie czekają na Państwa wygodne pokoje, komfortowe udogodnienia i przyjazna atmosfera. Oferujemy doskonałe warunki zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla rodzin czy grup przyjaciół. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wysoką jakość usług.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Margot

location_on Adres:

ul. Sportowa 11, 38-300 Gorlice

woj. Małopolskie, Polska

phone 183551500

phone 183551500

insert_linkwww.hotelmargot.pl

Ilość miejsc: 80