Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Paryja od: 25zł do: 35zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Paryja Gospodarstwo Agroturystyczne Paryja

Gospodarstwo agroturystyczne „Paryja” położone jest na północnym krańcu wsi Ołpiny (gmina Szerzyny, powiat tarnowski, województwo małopolskie) granicząc bezpośrednio z wsiami Żurowa i Swoszowa. Geograficznie przynależy do Pogórza Ciężkowickiego, Fałdu Brzanka-Liwocz. Cały obszar znajduje się w zasięgu terytorialnym Parku Krajobrazowego Pasma Brzanki. Powierzchnia gospodarstwa wynosi 13.08 ha i zajmuje południową część doliny potoka o bardzo urozmaiconym charakterze geograficznym (pola orne, łąki, pastwiska, lasy). Od południa przylega do urwistego zbocza lasu z występującymi na nim piaskowcowymi wychodniami skalnymi. Z tego właśnie dolinowego położenia zaczerpnięta jest nazwa „Paryja” oznaczająca niedostępną dolinę.

Szanowni Państwo, Nasze gospodarstwo posiada 20 miejsc noclegowych, wszystkie w tradycyjnej, pogórzańskiej, w pełni uposażonej chałupie regionalnej. Oferujemy noclegi w stylizowanych łóżkach piętrowych i pojedyńczych, w sumie 7 miejsc na łóżkach i 13 miejsc na materacach. Korzystając z noclegu u nas, będą Państwo mogli wypocząć z dala od zgiełku miasta, w pięknej okolicy. Nocleg w drewnianej tradycyjnej chałupie dostarczy Państu miłych wrażeń z pobytu na Pogórzu Ciężkowickim.

Zapraszamy również do korzystania w dodatkowych atrakcji naszego gospodarstwa. Polecamy w szczególności jazdę konną na terenie gospodarstwa i szlakiem „Karpackich Podków”.

W cenie noclegu pościel oraz przygotowanie ogniska (po wcześniejszym uzgodnieniu).

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Paryja

location_on Adres:

Ołpiny 512, 38-247 Ołpiny

woj. Małopolskie, Polska

phone tel. +48 692 756 540

phone tel. +48 692 756 540

insert_linkwww.paryja.pogorza.pl

Ilość miejsc: 20