Home » Agroturystyka » Wczasy Od Maluszka Do Staruszka od: 30zł do: 60zł

Wczasy Od Maluszka Do Staruszka Wczasy Od Maluszka Do Staruszka

Gospodarstwo Agroturystyczne, położone jest na północnym stoku Progu Karpackiego, na skraju Parku Krajobrazowego pasma Brzanki. Zapierająca dech w piersiach panorama roztaczająca się z okien domu, i przede wszystkim rozległe, górzyste tereny, gdzie godzinami można się włóczyć, to główne atuty takiego położenia. Gospodarstwo położone na wzgórzu w zacisznym miejscu z dobrym dojazdem.

W ofercie 6 pokoi : pięcioosobowy osobowy z balkonem, pełnym węzłem sanitarnym, telewizją, radiem, dwa pokoje dwuosobowe i trzy jednoosobowe. Gospodyni, z wykształcenia dietetyk zapewni całodzienne wyżywienie z uwzględnieniem regionalnych produktów.

Istnieje możliwość kupna pochodzących z naszego gospodarstwa miodów, mleka koziego, krowiego, masła, serów, wędlin, chleba.

Do dyspozycji gości: bilard, telewizor, Internet, plac zabaw dla dzieci, trawiaste boisko do piłki nożnej, miejsce parkingowe, pole namiotowe, grill, rowery, hamak, leżaki. Dużo ogrodzonej przestrzeni wokół domu pozwala na wspaniały wypoczynek, rozbicie namiotu, kontakt z przyrodą oraz zwierzętami (kury, psy, koty, kozy, króliki).

W sąsiedztwie możliwość korzystania z kortu tenisowego, jazdy konnej oraz wędkowania. Pobliskie lasy zachęcają do zbierania grzybów oraz jagód. W weekendy organizujemy ogniska oraz śpiewy przy gitarze, Zimą kuligi. Zajmujemy się również organizacją świąt bożego narodzenia i wielkiej nocy w tradycyjnej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Wczasy Od Maluszka Do Staruszka

location_on Adres:

ul. Słowackiego 30, 33-160 Ryglice

woj. Małopolskie, Polska

phone tel. +48 517 754 554

phone tel. +48 517 754 554

insert_linkwww.wczasyodmaluszkadostaruszka.prv.pl

Ilość miejsc: 20