Home » Agroturystyka » Noclegi U Macieja od: 30zł do: 40zł

Noclegi U Macieja Noclegi U Macieja

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Oferujemy komfortowe pokoje 2, 3 i 4 osobowe z telewizorem, znajdujące się w oddzielnym budynku. Dla naszych gości przygotowaliśmy również dwie kuchnie, w pełni wyposażone, gdzie można przygotować własne posiłki. Jeśli chcecie spędzić czas na świeżym powietrzu, zapraszamy do naszego uroczego ogrodu, gdzie znajdują się meble ogrodowe oraz grill do dyspozycji gości. W naszym obiekcie znajdują się również toalety z natryskiem, które zapewnią Wam komfort podczas pobytu. Jeśli chcecie zwiedzić okolicę, oferujemy również wypożyczenie rowerów.

Dodatkowo, organizujemy różne atrakcje dla naszych gości. Możecie skorzystać z ogniska, gdzie razem możemy spędzić miłe wieczory. Jeśli wolicie bardziej romantyczną atmosferę, proponujemy przejażdżki bryczką lub konno. Dla miłośników wędkowania mamy również dobrą wiadomość – posiadamy prywatne stawy, na których możecie łowić ryby. Nasza oferta jest dostępna przez cały rok, więc niezależnie od pory roku, zawsze możecie nas odwiedzić.

Serdecznie zapraszamy do naszego obiektu wszystkie rodziny z dziećmi, turystów indywidualnych, studentów oraz rencistów i emerytów. Nasz obiekt jest przyjazny dla wszystkich grup wiekowych i zapewnia komfortowy i przyjemny pobyt.

Nie zwlekajcie i skorzystajcie z naszej oferty już teraz!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Noclegi U Macieja

location_on Adres:

Łady 14, 96-520 Iłów

woj. Mazowieckie, Polska

phone 242774386

phone 607656072

Ilość miejsc: 16