Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Drwały od: 35zł do: 40zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Drwały Gospodarstwo Agroturystyczne Drwały

Państwo Agnieszka i Ryszard Szafaryn prowadzą gospodarstwo agroturystyczne położone w malowniczej nadwiślańskiej wsi Drwały, w pobliżu Wyszogrodu(75 km od Warszawy w kierunku Płocka). Gospodarstwo powstało 3 lata temu i od razu znalazło wielu chętnych na wypoczynek.

Wczasowicze mają do swojej dyspozycji dobrze wyposażony domek. Posiłki w gospodarstwie są smaczne i przygotowane domowym sposobem. Pani Agnieszka wraz z mężem oferują własne sery, mleko oraz przetwory mięsne. Właściciele są również posiadaczami małej sali konferencyjno-bankietowej, która udostępniana jest na życzenie gości. Miejscowość zachwyca prawdziwie wiejskim klimatem. Stwarza go Wisła, las, zieleń przy domu i niczym niezmącona cisza.

Do dyspozycji gości są 4 pokoje: dwuosobowy, dwa trzy osobowe, cztero osobowy. Wszystkie z łazienkami i TV. Na terenie całego gospodarstwa internet WiFi.

Serwujemy całodzienne wyżywienie, jednakże do dyspozycji gości jest w pełni wyposażony aneks kuchenny (lodówka, kuchenka gazowa, kuchenka mikrofalowa, naczynia itd.). Posiłki podajemy w dni pogodne na tarasie ze stolikami z parasolami a w dni pochmurne w wewnętrznej jadalni.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Drwały

location_on Adres:

Drwały, 09-450 Wyszogród

woj. Mazowieckie, Polska

phone tel. +48 (24) 231 17 99, +48 510 392 741

phone tel. +48 (24) 231 17 99, +48 510 392 741

Ilość miejsc: 12