Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Pod Jastrzębcem od: 55zł do: 55zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Pod Jastrzębcem Gospodarstwo Agroturystyczne Pod Jastrzębcem

Gospodarstwo Agroturystyczne „pod Jastrzębcem” to miejsce, które powstało z pasji do piękna i niezauważalnych skarbów regionu Mazowsze. Naszym celem jest pokazanie gościom tego, co nie dostrzegalne z okna samochodu. Wierzymy, że warto czasami się zatrzymać, porozmawiać i zgłębić wiedzę na temat historii, różnorodności kulturowej oraz unikalnych regionów i subregionów. Nasze gospodarstwo oferuje właśnie takie możliwości.

Jesteśmy ludźmi otwartymi, których korzenie sięgają setek lat wstecz na Mazowszu. Ta ziemia jest dla nas nie tylko miejscem rodzinnych korzeni, ale także źródłem sentymentu. Dlatego pragniemy podzielić się tym, co najpiękniejsze na naszej mazowieckiej ziemi.

W naszym gospodarstwie agroturystycznym goście mają do dyspozycji pięć przytulnych pokoi dwuosobowych. W części przeznaczonej dla gości znajdują się również dwie łazienki, które zapewniają wygodę i komfort podczas pobytu.

Serdecznie zapraszamy do Gospodarstwa Agroturystycznego „pod Jastrzębcem”, gdzie odkryjecie uroki Mazowsza i doświadczycie niezapomnianych chwil pełnych piękna i spokoju.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Pod Jastrzębcem

location_on Adres:

Przejma 19, 96-521 Iłów

woj. Mazowieckie, Polska

phone 600876311

phone 792729794

insert_linkwww.ciolkowski.pl

Ilość miejsc: 10