Home » Hotele » Hotel Junior Krakus od: 102zł do: 350zł

Hotel Junior Krakus Hotel Junior Krakus

Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by pobyt w naszym hotelu był miłym i niezapomnianym wspomnieniem z odwiedzin pięknego, królewskiego Krakowa.

Hotel usytuowany jest około 4 km od zabytkowego centrum Starego Miasta. Lokalizacja hotelu w zacisznej okolicy z dala od wielkomiejskiego zgiełku stwarza dogodne warunki do pracy i wypoczynku.

Hotel Junior Krakus oferuje noclegi w pokojach 1, 2, 3 osobowych z osobnymi łazienkami oraz w pokojach studio. Zapraszamy do gastronomii hotelowej, która proponuje w atrakcyjnych cenach tradycyjne dania kuchni polskiej (śniadania, obiady i kolacje), a także szeroką gamę napojów i słodyczy.

Zapewniamy również usługi dodatkowe: sala telewizyjna, sala do ping-ponga, sala gier z konsolą X-BOX 360 z Kinec, sklepik z pamiątkami, parking monitorowany, depozyt hotelowy, przechowalnia bagażu, internet bezprzewodowy, informacje dla turystów.

Położenie w dzielnicy Podgórze umożliwia dogodny dojazd do centrum starego miasta, Parku Wodnego oraz wyjazd w kierunku Wieliczki, Zakopanego i Oświęcimia.

Wszystkim miłośnikom Krakowa – tym co go znają i chętnie tu powracają oraz tym co dopiero chcą go poznać, oferujemy tradycyjną polską gościnę.

Nasze Biuro Obsługi Turystycznej zapewnia kompleksową organizację pobytów w Krakowie: grup turystycznych, wycieczek szkolnych, turystów indywidualnych.

Zapraszamy Serdecznie!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Junior Krakus

location_on Adres:

ul. Nowohucka 33, 30-717 Kraków

woj. Małopolskie, Polska

phone tel. +48 (12) 652 02 08, +48 (12) 656 02 29

phone tel. +48 (12) 652 02 08, +48 (12) 656 02 29

insert_linkwww.turystyka-krakus.com.pl

Ilość miejsc: 45