Home » Schroniska » Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Krakowie od: 17zł do: 40zł

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Krakowie Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Krakowie

Jeżeli planujesz odwiedzić Kraków, mamy dla Ciebie kompletną bazę noclegową. Nasz obiekt szczególnie zaprasza liczne grupy zorganizowane.

Do dyspozycji naszych Gości mamy wiele różnych opcji zakwaterowania. Oferujemy 250 miejsc w pokojach 2, 3, 4, 5 osobowych, które są wyposażone w tapczany, oraz 6 i 8 osobowych z łóżkami piętrowymi. Dodatkowo, mamy 6 pokoi z aneksami kuchennymi i 2 łazienkami przystosowanymi dla osób niepełnosprawnych. Jeśli szukasz czegoś bardziej ekskluzywnego, mamy do dyspozycji 3 pokoje o podwyższonym standardzie, z własnymi łazienkami.

Nasi Goście mają również dostęp do 3 stanowisk komputerowych z internetem oraz kuchni samoobsługowych z pełnym wyposażeniem. Zapewniamy również zaplecze sanitarne z natryskami, suszarnią i prasowalnią. Dla tych, którzy chcą zrelaksować się i spędzić czas aktywnie, mamy świetlice wyposażone w telewizory i sprzęt rekreacyjny, takie jak bilard czy stół do ping-ponga.

Nasz personel jest miły i fachowy, zawsze gotowy, aby pomóc naszym Gościom. Zapraszamy do naszego obiektu i gwarantujemy, że Twój pobyt w Krakowie będzie niezapomniany!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Krakowie

location_on Adres:

Grochowa 21, 30-731 Kraków

woj. Małopolskie, Polska

phone 126532432

phone 126506730

insert_linkssm.com.pl

Ilość miejsc: 250