Home » Hotele » Hotel Alf od: 60zł do: 220zł

Hotel Alf Hotel Alf

Hotel Alf** to przytulne miejsce noclegowe, które znajduje się zaledwie 3 km od Rynku Głównego w Krakowie. Nasza wspaniała lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do atrakcji Starego Miasta i Kazimierza – zaledwie 10 minut tramwajem. Dodatkowo, w pobliżu znajdują się również galerie handlowe i renomowane restauracje. Nasz obiekt jest idealny zarówno dla gości indywidualnych, jak i dla grup zorganizowanych oraz spotkań firmowych, takich jak szkolenia czy konferencje.

Posiadamy 200 miejsc noclegowych w elegancko urządzonych pokojach. Oferujemy pokoje 1 i 2 osobowe z łazienkami oraz pokoje rodzinne typu Studio w trzech różnych wariantach – 3+1, 3+2, 2+2. Ponadto, mamy również pokoje dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Nasi goście mają do dyspozycji wiele udogodnień, takich jak telewizor i bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pokojach. Oferujemy również trzy sale konferencyjne, salę bilardową, restaurację i bar. Ponadto, zapewniamy obszerny bezpłatny parking dla samochodów osobowych oraz płatny strzeżony parking dla autobusów.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Hotel Alf

location_on Adres:

Klimeckiego 24, 30-705 Kraków

woj. Małopolskie, Polska

phone 126527305

phone 126561942

insert_linkwww.hotelalf.pl

Ilość miejsc: 180