Home » Schroniska » Dom Studencki od: 86zł do: 86zł

Dom Studencki Dom Studencki

Dom Studencki przy ul. Przemyskiej 3 został otwarty 1 października 2008 roku po przeprowadzeniu remontu kapitalnego. Obiekt ten oferuje 105 miejsc w pokojach 1 i 2-osobowych, z aneksem kuchennym i łazienką. Wszystkie pokoje są wyposażone w nieodpłatne połączenie internetowe. Dodatkowo, w budynku znajduje się bezpłatna pralnia samoobsługowa. Dla osób, które podróżują samochodem, dostępny jest płatny parking strzeżony obok Domu Studenckiego.

Dom Studencki Akademii Muzycznej w Krakowie zaprasza gości przez cały rok kalendarzowy. Oferujemy komfortowe pokoje gościnne, które są dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Nasz obiekt jest idealnym miejscem dla studentów, turystów oraz innych osób, które szukają niedrogiego i przyjemnego miejsca na nocleg w Krakowie. Zapewniamy wysoki standard obsługi oraz dogodną lokalizację, która umożliwia łatwy dostęp do atrakcji turystycznych i kulturalnych miasta.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy miłą atmosferę, komfortowe warunki i konkurencyjne ceny. Oferujemy również możliwość rezerwacji pokoju online, co ułatwia proces planowania podróży. Niezależnie od celu wizyty w Krakowie, Dom Studencki Akademii Muzycznej jest doskonałym wyborem dla wszystkich podróżujących.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dom Studencki

location_on Adres:

ul. Przemyska 3, 31-036 Kraków

woj. Małopolskie, Polska

phone 124311050

phone 124212950

insert_linkwww.amuz.krakow.pl

Ilość miejsc: 105