Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Uroczysko OSIL Opole od: 35zł do: 45zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Uroczysko OSIL Opole Gospodarstwo Agroturystyczne Uroczysko OSIL Opole

To przepięknie położone gospodarstwo znajduje się z dala od zabudowań, co zapewnia ciszę i pełny relaks. Jest to idealne miejsce do pracy twórczej, zwłaszcza że właściciel jest cenionym rzeźbiarzem.

Na terenie o powierzchni 2,5 hektara, bezpośrednio przy domu, znajduje się staw z wyspą, piec chlebowy, suszarnia grzybów oraz rożno, które tworzą niepowtarzalny klimat. Wieloma rzeźbami, zarówno wewnątrz domu, jak i w ogrodzie, można podziwiać pasję właściciela oraz plenery rzeźbiarskie, które odbywają się tutaj.

Obecnie remontowana stodoła stanie się stałą wystawą poplenerową i miejscem spotkań zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów sztuki. Goście będą mieli możliwość podpatrywania mistrza i samodzielnej próby swoich sił zarówno w drewnie, jak i na płótnie. Staw, który jest mocno zarybiony, zapewnia możliwość wędkowania i chwil zadumy w otoczeniu pięknego ogrodu kwiatowego.

W gospodarstwie znajdują się trzy pokoje dwuosobowe z możliwością dostawek. Jeden z pokoi posiada swoją własną łazienkę, a dla dwóch pozostałych pokoi dostępne są dwie łazienki zlokalizowane na korytarzu. Goście mają również do dyspozycji stylowy salonik z rzeźbami.

Gospodyni jest specjalistką od wszelkiego rodzaju herbat ziołowych. To właśnie tutaj można przekonać się, jak rewelacyjnie smakuje napój z aronii. Ponadto, pod jej fachowym okiem, można przygotować przetwory na zimę z własnych zbiorów, na przykład grzybki w occie.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Uroczysko OSIL Opole

location_on Adres:

ul. Ozimska 75, 46-043 Dylaki

woj. Opolskie, Polska

phone 774200187

phone 605625615

Ilość miejsc: 6