Home » Campingi » Turawik od: 12zł do: 25zł

Turawik Turawik

Pole namiotowe znajduje się w bliskiej odległości od Jeziora Średniego, zaledwie 20 metrów, oraz około 100 metrów od Jeziora Turawskiego, południowego brzegu. Jezioro Średnie zachwyca pięknymi i słonecznymi plażami, boiskami do siatkówki oraz wypożyczalniami sprzętu wodnego. Na brzegu jeziora znajdują się również restauracje i bary, które kuszą swoimi przystępnymi cenami. W okolicy można znaleźć malownicze ścieżki rowerowe, które ciągną się przez wiele kilometrów.

Teren ośrodka jest w pełni ogrodzony, oświetlony i pilnowany przez 24 godziny na dobę. Jest to doskonałe miejsce zarówno do aktywnego, jak i biernego wypoczynku. Na Jeziorze Turawskim można uprawiać praktycznie wszystkie sporty wodne, a jezioro obfituje w różne gatunki ryb, idealne do wędkowania. W pobliżu znajduje się również sklep wędkarski.

Oprócz tego, lasy Turawskie są bogate w grzyby, takie jak borowiki, koźlarze, podgrzybki, kanie, kurki i maślaki. W miejscowości znajduje się wiele atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, takie jak trampoliny, wypożyczalnie rowerków trójkołowych, sprzętu pływającego, smażalnie ryb, restauracje i kawiarnie. Wieczorami można bawić się na wieczorkach tanecznych.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
close
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Turawik

location_on Adres:

ul. Opolska 26, 46-045 Turawa

woj. Opolskie, Polska

phone 774212783

phone 602536127

insert_linkwww.turawik.pl

Ilość miejsc: 80