Home » Campingi » Turawik od: 12zł do: 25zł

Turawik Turawik

Pole namiotowe położone jest w najbliższej odległości od Jeziora Średniego (około 20 metrów) i około 100 metrów od Jeziora Turawskiego, brzeg południowy. Nad Jeziorem Średnim z charakterystycznym aeratorem w centrum, znajdują się piękne i słoneczne plaże, boiska do siatkówki czy wypożyczalnie sprzętów wodnych. Restauracje i bary, kuszą swoimi niewygórowanymi cenami, a okoliczne ścieżki rowerowe ciągną się kilometrami przez urokliwe zakątki naszej okolicy.

Teren ośrodka jest całkowicie ogrodzony, oświetlony i pilnowany 24h/dobę. Znajduje się 50 metrów od jeziora. Jest znakomitym miejscem do wypoczynku biernego jak i czynnego.

Na zbiorniku można uprawiać praktycznie wszystkie sporty wodne. Jezioro obfituje także w ryby (sandacz, szczupak, okoń, sum, leszcz, krąp, karp, amur, płoć, węgorz), więc jest idealnym miejscem do wędkowania- w pobliżu sklep wędkarski. Bezpośrednio przy jeziorze istnieje możliwość wypożyczenia środków pływających (łódki, żaglówki, rowerki wodne).

Turawskie lasy obfitują w grzyby (borowiki, koźlarze, podgrzybki, kanie, kurki, maślaki).

W naszej miejscowości znajduje się mnóstwo atrakcji dla dorosłych oraz dzieci: trampoliny, wypożyczalnia rowerków trójkołowych, wypożyczalnie sprzętu pływającego, smażalnie ryb, restauracje, kawiarnie. Wieczorem można bawić się na wieczorkach tanecznych.

Zapraszamy Serdecznie!

tv Dostęp do TV
close
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Turawik

location_on Adres:

ul. Opolska 26, 46-045 Turawa

woj. Opolskie, Polska

phone tel. +48 (77) 421 27 83, +48 602 536 127

phone tel. +48 (77) 421 27 83, +48 602 536 127

insert_linkwww.turawik.pl

Ilość miejsc: 80