Home » Motele » Zajazd Hema od: 50zł do: 80zł

Zajazd Hema Zajazd Hema

Spośród licznych propozycji z pewnością nie jest łatwo znaleźć odpowiedni zajazd. Być może to właśnie Zajazd „Hema”, położony w dolinie „Małej Panwi”, jest odpowiednim dla Państwa miejscem na znalezienie odrobiny spokoju i oderwania się od codziennych problemów.
Lokal oferuje Państwu znakomitą kuchnię śląską, a na dobry początek dnia proponujemy obfite, smaczne śniadanie. Do dyspozycji Państwa są dwuosobowe pokoje z prysznicem, WC i TV-sat oraz apartament. Ponadto dysponujemy salą konferencyjną na 40 osób – z rzutnikiem multimedialnym oraz bilardem dla urozmaicenia czasu. Dla gości zapewniamy strzeżony parking.

W samym sercu Pustkowa oddalonego o 5 km od miasteczka Ozimek, 20 km od miasta wojewódzkiego Opole, znajduje się nasz gościnny dom z tradycjami i rodzinną atmosferą. Miła obsługa zapewnia przyjemny pobyt i wypoczynek.

Proponujemy miłą formę spędzania wolnego czasu w postaci organizowania grillów połączonych z imprezą. W naszym lokalu istnieje ponadto możliwość organizowania szkoleń, studniówek, uroczystości rodzinnych oraz wesel z typową kuchnią śląską.
Tylko 2 km dzieli nasz Zajazd od Jezior Turawskich, które są doskonałym miejscem do wypoczynku, uprawiania sportów wodnych oraz odbywania pieszych wędrówek po leśnych szlakach. Dla miłośników turystyki rowerowej polecamy szlaki w dolinie Małej Panwi, których jest kilkanaście kilometrów.
Atrakcja – 5 km od nas w Krasiejowie powstał Jurapark – największy tego typu obiekt w Europie.

Obiekt posiada: bar, pokoje gościnne, salę konferencyjną z telebimem na 40 osób, salę wielofunkcyjną na 120 osób, salę bankietową na 80 osób, ogród.

Zajazd funkcjonuje cały rok.

Istnieje możliwość rezerwacji posiłków dla wycieczek (do 90 osób).

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Zajazd Hema

location_on Adres:

Pustków, ul. Ozimska 69A, 46-042 Szczedrzyk

woj. Opolskie, Polska

phone tel. +48 (77) 465 52 58, +48 692 667 666

phone tel. +48 (77) 465 52 58, +48 692 667 666

insert_linkwww.hema.ow.pl

Ilość miejsc: 60