Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Stary Młyn nad Tywą od: 80zł do: 100zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Stary Młyn nad Tywą Gospodarstwo Agroturystyczne Stary Młyn nad Tywą

Obiekt starego młyna został zaadaptowany na potrzeby agroturystyki, zachowując przy tym oryginalne elementy młyna. Ogród wokół obiektu został urządzony tak, aby zapewnić gościom miejsce do wypoczynku i relaksu.

W obiekcie znajduje się ogólnodostępna, w pełni wyposażona kuchnia, która jest do użytku gości. Jednak nie prowadzimy własnej gastronomii, więc goście sami mogą przygotować posiłki.

Jesteśmy również w stanie zorganizować różnego rodzaju imprezy, takie jak bankiety, wesela, catering czy przyjęcia. Jednak catering musi być zorganizowany przez wynajmującego. Udostępniamy jedynie miejsce na takie wydarzenia.

Obiekt jest położony między dwiema wioskami, bezpośrednio nad rzeką, która jest połączona z naszym łowiskiem. Do granicy z Niemcami jest zaledwie 9 km. Okolica charakteryzuje się nieskażoną naturą, ciszą i spokojem. Do najbliższej wsi i sklepu jest około 1,5 km.

W okolicy można również znaleźć las, rzekę oraz 17 hektarów stawów rybnych. Dodatkowo, niedaleko znajduje się kąpielisko nad jeziorem oraz Parki Krajobrazowe, które zachwycają pięknem przyrody.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Stary Młyn nad Tywą

location_on Adres:

Osuch 1, 74-100 Gryfino

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 914161414

phone 604942128

Ilość miejsc: 12