Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Bukowiniec od: 30zł do: 45zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Bukowiniec Gospodarstwo Agroturystyczne Bukowiniec

Zapraszamy do naszego Gospodarstwa na rekreacyjne jazdy konne dla początkujących i średnio zaawansowanych jeźdźców.

Naszym celem jest przede wszystkim propagowanie miłości do koni i nauczenie obcowania z tymi cudownymi zwierzętami w otoczeniu przyrody Doliny Dolnej Odry.

Naukę wyczynowej jazdy pozostawiamy innym ośrodkom, których jest coraz więcej w naszym kraju, co nas oczywiście niezmiernie cieszy.

Oferujemy jazdy rekreacyjne po okolicznych malowniczych lasach i łąkach. Dysponujemy spokojnymi końmi różnej wielkości, dzięki czemu jazda w terenie nie stanowi problemu nawet dla bardzo początkujących.

W okresie letnim, podczas pobytu u nas zapewniamy nocleg i wyżywienie. Ponadto, organizujemy dwugodzinne wyprawy konne, wyjazdy nad jezioro Wełtyń oraz wycieczki rowerowe, między innymi do Krzywego Lasu. Wieczorami można uczestniczyć w ogniskach lub grillowaniu, a także brać udział w zabawach i konkursach na wolnym powietrzu. Dodatkowo, oferujemy wyjazd do Centrum Wodnego „Laguna” w Gryfinie.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i spędzenia niezapomnianych chwil w towarzystwie koni i w pięknym otoczeniu natury Doliny Dolnej Odry.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Bukowiniec

location_on Adres:

Żórawie 6d, 74-100 Gryfino

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 607942111

phone 601492849

insert_linkwww.bukowiniec.cba.pl

Ilość miejsc: 20