Home » Agroturystyka » Najderówka od: 60zł do: 100zł

Najderówka Najderówka

Agroturystyka Najderówka to idealne miejsce dla wszystkich, którzy pragną doświadczyć życia w „starym stylu”. Oferujemy wiele atrakcji, które pozwolą naszym gościom poczuć prawdziwy klimat wiejskiego życia. Nasza wędzarnia to prawdziwa perełka – produkty z niej są niepowtarzalne i smakują wyjątkowo. Możecie również spędzić miłe wieczory przy ognisku, delektując się pysznym jedzeniem i rozmawiając z innymi gośćmi. A jeśli chcecie spróbować czegoś typowo polskiego, koniecznie skosztujcie naszej staropolskiej pajdy chleba ze smalcem – to prawdziwa uczta dla podniebienia.

Nasza agroturystyka posiada pięć przytulnych pokoi gościnnych, w których z pewnością poczujecie się jak w domu. Oprócz tego, oferujemy również wiele innych atrakcji, które na pewno umilą Wam pobyt. Możecie wziąć udział w warsztatach lepienia w glinie, gdzie nauczymy Was podstaw tej tradycyjnej sztuki. A jeśli jesteście fanami sportu, możecie rozegrać mecz na naszym własnym boisku – to świetna okazja do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Serdecznie zapraszamy do Agroturystyki Najderówka! Przekonajcie się sami, jak wiejskie życie może być pełne atrakcji i niezapomnianych wrażeń.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Najderówka

location_on Adres:

Siadło Dolne 32, 72-001 Siadło Dolne

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 914202215

phone 501082721

Ilość miejsc: 10