Home » Dworki i Pałace » Dwór Dwikozy od: 220zł do: 350zł

Dwór Dwikozy Dwór Dwikozy

Zapraszamy Państwa na chwilę doskonałego relaksu i odprężenia w komfortowo urządzonych pokojach Dworu Dwikozy. Nasz dwór znajduje się w malowniczej okolicy, zaledwie 7 km od Sandomierza, w miejscowości Dwikozy. Oferujemy Państwu 20 dwuosobowych pokoi oraz dwa luksusowe apartamenty, które są do Państwa dyspozycji. Wierzymy, że pobyt w Dworze Dwikozy to nie tylko mile spędzony czas, ale również pozytywna energia i wyjątkowe wspomnienia.

Ponadto, serdecznie zapraszamy do naszej restauracji, gdzie mogą Państwo zasmakować w znakomitych daniach kuchni polskiej i międzynarodowej. Nasz wykwalifikowany personel zadba o to, aby Państwa doświadczenie kulinarne było niezapomniane.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest profesjonalizm i najwyższa jakość usług w biznesie. Dlatego w Dworze Dwikozy oferujemy dwie przestronne sale konferencyjne, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt. Nasze sale mają łączną powierzchnię 800 m2, co daje wiele możliwości organizacji różnego rodzaju spotkań, konferencji czy szkoleń.

Serdecznie zapraszamy do Dworu Dwikozy, gdzie czeka na Państwa niezapomniane doświadczenie i niezwykła atmosfera.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dwór Dwikozy

location_on Adres:

Spółdzielcza 11, 27-620 Dwikozy

woj. Świętokrzyskie, Polska

phone 156000002

phone 156000002

insert_linkwww.dwordwikozy.pl

Ilość miejsc: 44