Home » Apartamenty » Apartamenty Winnica Sandomierska od: 40zł do: 60zł

Apartamenty Winnica Sandomierska Apartamenty Winnica Sandomierska

Gospodarstwo winiarskie „Winnica Sandomierska” znajduje się około 7 km od Sandomierza, w urokliwej dolinie rzeki Opatówki, na trasie Sandomierskiego Szlaku Winiarskiego.

Oferujemy naszym gościom noclegi w eleganckich apartamentach, które znajdują się w domu z 1918 roku. Dodatkowo, zapewniamy możliwość degustacji wina gronowego w ponad 100-letnich piwniczkach oraz odpoczynek nad stawem, gdzie można grillować i łowić ryby. Oprócz tego, zachęcamy do spacerów po pięknej okolicy, która słynie z urody przyrody, takiej jak lasy, rzeki, wąwozy lessowe i pagórki.

Obecnie mamy do dyspozycji dwa w pełni wyposażone apartamenty z łazienkami i aneksami kuchennymi. Goście mają także możliwość zamówienia domowych posiłków, dostosowanych do ich upodobań.

Nasi gospodarze, Monika i Marceli, posiadają wykształcenie ogrodnicze i oferują fachowe doradztwo. Dodatkowo, dają turystom możliwość uczestnictwa w pracach pielęgnacyjnych w winnicy oraz przy wyrobie wina gronowego.

W naszym gospodarstwie można również zaopatrzyć się w różnorodne produkty rolne, takie jak orzeszki laskowe, wiśnie, czereśnie, jabłka, morele, warzywa, kapustę kwaszoną, ogórki oraz przetwory owocowe i miód.

Okolica, w której się znajdujemy, słynie z malowniczych sadów, które rozciągają się aż po horyzont. Charakteryzuje się również zaciszną doliną Opatówki, wzgórzami lessowymi oraz przyjaznymi mieszkańcami, którzy od wieków żyją w harmonii z naturą.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego gospodarstwa winiarskiego „Winnica Sandomierska” i skorzystania z naszych usług.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Apartamenty Winnica Sandomierska

location_on Adres:

Góry Wysokie 136, 27-620 Dwikozy

woj. Świętokrzyskie, Polska

phone 782679034

phone 511776360

insert_linkwww.winnicasandomierska.pl

Ilość miejsc: 8