Home » Agroturystyka » Ośrodek agroturystyczny Orlik od: 70zł do: 400zł

Ośrodek agroturystyczny Orlik Ośrodek agroturystyczny Orlik

Ośrodek agroturystyczny Orlik znajduje się na obszarze 2 hektarów, w malowniczej dolinie rzeki Opatówka i w pobliżu rezerwatów przyrody Doły Wysiadłowskie i Góry Pieprzowe. Dojazd samochodem do Sandomierza zajmuje tylko 5 minut.

Oferujemy 90 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4 i 6 osobowych, z łazienkami. Posiadamy również salę konferencyjną na 100 osób. Nasz ośrodek spełnia wszystkie wymagania potrzebne do pracy twórczej oraz organizacji spotkań biznesowych w mniejszym gronie. Możemy zorganizować szkolenia, konferencje, seminaria, warsztaty, bankiety, bale, spotkania firmowe i imprezy okolicznościowe.

W naszym murowanym budynku znajduje się przytulna jadalnia oraz wygodne pokoje 2, 3 i 4 osobowe. Każdy pokój posiada łazienkę z kabiną prysznicową, czajnik elektryczny i telewizor satelitarny. Dla dodatkowego relaksu możemy zaoferować masaż klasyczny.

Na naszym rozległym terenie można również rozbić namiot lub podłączyć przyczepę kempingową do prądu i wody. Dla osób poszukujących większej prywatności, mamy do dyspozycji drewniany domek dwupoziomowy z łazienkami na obu poziomach i kominkiem.

Na terenie ośrodka znajdują się 4 zarybione stawy, gdzie można łowić ryby, a także plaża na ciepłym piaszczystym brzegu lub drewnianym moście. Można również odpocząć w przewiewnej altanie, cieniu lipowej alei lub wśród płaczących wierzb i zagajników.

Dla miłośników wodnych atrakcji mamy do dyspozycji łodzie wiosłowe i motorowe, oraz rower wodny.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Ośrodek agroturystyczny Orlik

location_on Adres:

Wysiadłów 12 C, 27-600 Sandomierz

woj. Świętokrzyskie, Polska

phone 609621811

phone 609621811

insert_linkwww.orliksandomierz.eu

Ilość miejsc: 60