Home » Agroturystyka » Barbara i Ryszard Dziedzic – Gospodarstwo Agroturystyczne od: 30zł do: 35zł

Barbara i Ryszard Dziedzic – Gospodarstwo Agroturystyczne Barbara i Ryszard Dziedzic – Gospodarstwo Agroturystyczne

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, która obejmuje 16 miejsc w 5 komfortowo wyposażonych pokojach dwu, trzy i czteroosobowych. Każdy z pokoi posiada duży balkon z widokiem na góry oraz telewizor lub radio. Nasz dom znajduje się w malowniczej okolicy, skąd rozciąga się widok na pobliskie pasma górskie, a w pobliżu można usłyszeć szum górskiej rzeki.

Oferujemy wiele udogodnień, takich jak specjalnie przygotowane miejsce na ognisko lub grill, znajdujące się w lesie tuż obok rzeki. Posiadamy również duży ogród z boiskiem do badmintona, siatkówki, koszykówki i piłki nożnej. Dla dzieci i dorosłych udostępniamy huśtawki, hamaki, pluszaki, klocki drewniane i inne zabawki. Nasz obiekt jest również doskonale położony blisko centrum Węgierskiej Górki oraz pobliskich szlaków turystycznych i rowerowych. Zapewniamy również duży parking.

Nasz dom to czynne gospodarstwo o powierzchni ponad 3 ha. Goście mają do dyspozycji dwie kondygnacje, na których znajdują się 5 dużych pokoi, 2 łazienki oraz w pełni wyposażona kuchnia. Na miejscu można skorzystać również z pralki, żelazka, warsztatu z narzędziami oraz przebieralni na brudne ubrania. Posiadamy także piec do suszenia butów i ubrań wykonany ze stali okrętowej. Naszym gościom oferujemy ogromną przestrzeń, czysty trawnik do gier i zabaw dla dzieci oraz duży parking, który pomieści kilka samochodów czy nawet ciężkie maszyny budowlane.

Organizujemy wieczory gitarowe przy ognisku, wycieczki górskie piesze lub samochodowe po Beskidzie Żywieckim, wypady z nordic walking, opiekę dla dzieci, gry i zabawy na świeżym powietrzu, wieczory pokerowe, warsztaty fotograficzne, imprezy integracyjne i okolicznościowe oraz zjazdy firmowe. Przewidujemy również zniżki dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i spędzenia niezapomnianego czasu w naszym pięknym i komfortowym obiekcie.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Barbara i Ryszard Dziedzic – Gospodarstwo Agroturystyczne

location_on Adres:

ul. Kpt. Semika 20, 34-350 Węgierska Górka

woj. Śląskie, Polska

phone 338623973

phone 503989494

insert_linkwww.dziedzic.eu

Ilość miejsc: 16