Home » Domki letniskowe » Ośrodek Wypoczynkowy Żabnica od: 60zł do: 60zł

Ośrodek Wypoczynkowy Żabnica Ośrodek Wypoczynkowy Żabnica

Ośrodek Wypoczynkowy Żabnica jest położony w malowniczych okolicach Żabnicy, niedaleko rzeki. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących relaksu w Beskidzie Żywieckim. Ośrodek znajduje się w odległości 1,5 km od centrum Węgierskiej Górki i około 18 km od Żywca. W bliskim sąsiedztwie można znaleźć rozległe tereny leśne oraz miejsca do rekreacji i sportu.

Do ośrodka łatwo można dojechać, ponieważ w odległości około 1 km przebiega droga krajowa nr 69 (Żywiec-Zwardoń), a kilkaset metrów od ośrodka znajdują się przystanki komunikacji publicznej. Dlatego nie ma problemu z dotarciem do miejsca.

Ośrodek Wypoczynkowy Żabnica serdecznie zaprasza wszystkich do odkrycia uroków Beskidu Żywieckiego, Węgierskiej Górki i Żabnicy. Bez względu na preferencje, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Można wybrać się na wspaniałe szlaki turystyczne, spróbować ambitnych tras rowerowych, a także skorzystać z różnorodnych możliwości rekreacji.

Ośrodek Wypoczynkowy Żabnica to doskonałe miejsce dla osób, które chcą wypocząć, nie przepłacając przy tym za nocleg. Tutaj można cieszyć się pięknem przyrody Beskidu Żywieckiego, bez obciążenia portfela.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Wypoczynkowy Żabnica

location_on Adres:

ul. Obrońców Węgierskiej Górki 33, 34-350 Węgierska Górka

woj. Śląskie, Polska

phone 338640182

phone 607036762

insert_linkwww.osrodekzabnica.pl

Ilość miejsc: 50