Home » Campingi » Harcerskie Pole Namiotowe Kosor od: 12zł do: 90zł

Harcerskie Pole Namiotowe Kosor Harcerskie Pole Namiotowe Kosor

„W górach jest wszystko, co kocham, wszystkie wiersze są w bukach, zawsze, kiedy tam wracam biorą mnie klony za wnuka …”

Zapraszamy do wędrówek w Beskidzie Śląskim i Żywieckim:) Aby ułatwić Wam spotkanie z Beskidami przedstawiamy naszą ofertę pobytu na polu namiotowym z przeznaczeniem na rajdy, biwaki i obozy.

Nasza baza znajduje się w Węgierskiej Górce – malowniczej miejscowości leżącej pomiędzy Beskidem Śląskim, a Żywieckim, nad rzeką Sołą. Wiodą stąd szlaki m.in. na Baranią Górę przez Glinne (Beskid Śląski), a także na Romankę, Halę Lipowską i Rysiankę i dalej na Pilsko. Dogodne położenie przy szlakach komunikacyjnych PKP i PKS pozwala na łatwy dojazd do samej Węgierskiej Górki i dalej do Milówki, Rajczy i Ujsół, skąd można wyruszać na kolejne wędrówki po górach.

Oprócz zróżnicowanych wycieczek górskich nasza miejscowość ma do zaoferowania: Fortyfikacje z walk obronnych z 1939r. – tzw. Westerplatte Południe, Szlaki rowerowe, Szlak architektury drewnianej, Kąpiel w górskiej wodzie lub otwartym basenie, Ośrodek Edukacji Przyrodniczo-Leśnej oraz ścieżka przyrodnicza „Gościnny Las”, w siedzibie Nadleśnictwa Węgierska Górka, Trakt cesarski „promenada”.

Pole namiotowe znajduje się na końcu ul. Plażowej, w pobliżu ujścia rz. Żabniczki do rz. Soły. Do centrum i przystanku PKP i PKS 10 min. Do Hali Widowiskowo-Sportowej 5 min. Do traktu cesarskiego 5 min.

Do dyspozycji: 2 domki „HALNY” i „ORKAN” typu BRDA na 10 – 15 osób każdy, Sanitariaty, Wiata z miejscem na ognisko, Namioty BT x 2, Miejsce pod namioty, na przyczepy campingowe, Parking dla samochodów, Tolerujemy zwierzątka:), stołówka (czajniki, lodówka, sztućce, telewizor).

Wyposażenie domków: BRDA to dwukondygnacyjny domek, w którym znajduje się łazienka, kuchnia, „salon” i pokoje do spania. jeden domek posiada 6 łózek, lecz może on pomieścić do 10 osób (w zależności od preferowanego spania – materace, kanadyjki, karimaty). W kuchni jest podstawowe wyposażenie – piec elektryczny, czajnik, sztućce, garnki.

Pole namiotowe: nocleg w namiotach typu BT – w okresie letnim na łóżkach polowych – kanadyjkach, nocleg we własnych namiotach, Wystawiamy kwity KP/Faktury.

Serdecznie Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Harcerskie Pole Namiotowe Kosor

location_on Adres:

ul. Plażowa, 34-350 Węgierska Górka

woj. Śląskie, Polska

phone 504553618

phone 504553618

Ilość miejsc: 60