Home » Dworki i Pałace » Zespół Pałacowo – Parkowy Gułtowy od: 120zł do: 300zł

Zespół Pałacowo – Parkowy Gułtowy Zespół Pałacowo – Parkowy Gułtowy

Zespół Pałacowo-Parkowy w Gułtowach położony jest około 30 km od Poznania. Ten malowniczy kompleks obejmuje teren o powierzchni niemal 17 hektarów, na którym znajduje się piękny pałac, otoczony parkiem, stawami i starodrzewem.

W pałacu, na parterze, znajdują się przestronne pomieszczenia reprezentacyjne, idealne do organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Na piętrze natomiast znajdują się przytulne pokoje sypialne, zapewniające komfortowy nocleg dla gości.

Jeśli chodzi o zakwaterowanie, pałac oferuje apartament dwuosobowy. W wozowni znajduje się natomiast pokój dwuosobowy przystosowany dla osób niepełnosprawnych, a także 6 pokoi jednoosobowych i 12 pokoi dwuosobowych, każdy z własną łazienką. Oficyna natomiast dysponuje 2 apartamentami dwuosobowymi i 2 pokojami dwuosobowymi, również z prywatnymi łazienkami.

Dodatkowo, zespół Pałacowo-Parkowy oferuje również sale konferencyjne, które pomieszczą odpowiednio 60, 10 i 12 osób. W piwnicy pałacu znajduje się również restauracja, która może zaspokoić głód 60 gości.

Serdecznie zapraszamy do Zespołu Pałacowo-Parkowego w Gułtowach!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Zespół Pałacowo – Parkowy Gułtowy

location_on Adres:

Gułtowy, Park im. A. Bnińskiego 1, 62-025 Kostrzyn

woj. Wielkopolskie, Polska

phone 618180180

phone 618404911

insert_linkwww.palace.amu.edu.pl

Ilość miejsc: 42